|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed May 30, 2007 8:00 am
Na ka mielieji..guild'ijos narai..zinau, kad tokie topicai ilgai neisgyvena(beje, subforumas irgi sis jau merdi)..tad jei norit kas pakalbet apie knygas..drasiai..siulau cia... biggrin biggrin biggrin biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Aug 08, 2007 10:06 am
na ka cia pasakius apie tas knygas skaityt pradejau labai anksti todel dar ir db skaitau galiu patarti keleta knygu kurios turetu jums patikti tai- Baltoji pirstine ir Raitelis be Galvos tiesiog puikios knygos...... Beja to paties autoriaus abi heart blaugh
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 24, 2007 11:32 am
Philipo pullmano knygas apie laira skaitykite . labai gera trilogija: siaures pasvaiste, astrusis peilis, gintarinis ziuronas.... smile ir tuoj bus ekranizacija...apsimoka pries tai paskaityti..
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Sep 02, 2007 1:50 am
Man pati pačiausia knyga - John Irving "Sidro Namų Taisyklės" ;]
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Jan 21, 2008 12:28 pm
Sachi G Philipo pullmano knygas apie laira skaitykite . labai gera trilogija: siaures pasvaiste, astrusis peilis, gintarinis ziuronas.... smile ir tuoj bus ekranizacija...apsimoka pries tai paskaityti.. Aha, tikrai labai gera trilogija.. siulau paskaityt. =]
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jan 23, 2008 1:13 pm
Sachi G Philipo pullmano knygas apie laira skaitykite . labai gera trilogija: siaures pasvaiste, astrusis peilis, gintarinis ziuronas.... smile ir tuoj bus ekranizacija...apsimoka pries tai paskaityti.. gal gali papasakoti plačiau apie jas? koks siužetas? Romantika? ar nuotykių? o gal filosofinis? rolleyes 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jan 23, 2008 1:14 pm
kokio stiliaus knygos jums patinka? smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jan 24, 2008 8:17 am
Na as dazniausiai skaitau romanus ir siaubo knygas whee
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jan 24, 2008 11:59 pm
Egliuse Na as dazniausiai skaitau romanus ir siaubo knygas whee parekomenduok kokia nors siaubo knyga smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 23, 2008 1:25 pm
Emm...Siaubo. Butent dabar skaitau ''skambuti'' Ten mistinis detektyvas skaitosi Japonu rasytojo. Kai zinai kazkiek apie filma tai ne taip idomiai atrodo . Bet man asmeniskai tai patinka, siulau paskaityti smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Feb 24, 2008 12:06 pm
kai filmą jau mačiau, tai nežinau ar norėčiau knygą skaityti... smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Feb 24, 2008 1:09 pm
o s.kingo knyga zales valda skaitei>>?? cool siulau..o jei klausei koks siuzetas pullmano knygu..tai zinoma panasu i harry poteri..bet skiriasi nes ten siektik susije su religija yra idomiu ideju apie pasauli, o seip gal jau filma matei?/ jei matei siulau paskaityt, nes kaip visad knyga geriau nors buna ir isimciu
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 25, 2008 11:33 am
Aha knyga geriau, ir jei matei amerikoniska versija filmo, tai ten skiriasi siektiek daugiau, nes knygoje pagrindinis veikejas vyras smile
As tai filmo nemaciau ir laiminga, seip nemegstu siaubo filmu, nes poto is galvos neiseina.... smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Feb 27, 2008 11:06 am
gaila, kad dabar neturiu laiko savo malonumui paskaityti sweatdrop tik savo organines, fizikines chemijas skaitau...
beje, buvot knygų mugėje?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Feb 27, 2008 11:39 pm
Nea,
Nes pamokos, dar i Vilniu belstis na per maza dar esu.... xp
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|