Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Menai (arts)
Pokalbiai apie ANIME Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 8 9 10 11 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

TheAyaNatsume

PostPosted: Mon Apr 23, 2007 11:22 am


Kokie anime jums patinka/labiausiai patiko? Kuo? Kiek animų esate matę? Jūsų mėgstamiausias charas? Koks nuobodžiausias anime kurį jus matetė? Kuo anime jus žavi? Kalbame apie viską kas susija su anime 3nodding
PostPosted: Mon Apr 23, 2007 11:28 am


Na man labai patinko Bleach ir sakura...(ok)/...todel..kad labai idomios istorijos (nors prisipazinsiu ne daug astu anime ziurejua labai spresti negaliu)...

Sachi G
Crew


WingedMajesty

PostPosted: Mon Apr 23, 2007 11:37 am


Esu mačius virš 100 animu, bet dauguma nepatiko. Labisuai patiko Tenjou Tenge, Uta~Kata. Is jo man labai patiko Kai ir Sei, lb mieli charai n.n be to siužetas mielas, bet liūdnas.

Labiausia patinkantis charas yra Luciferis iš Angel Sanctuary
PostPosted: Tue Apr 24, 2007 8:16 am


Man labai patiko Rurouni Kenshin ir Bleach

777~Banshee~777

5,600 Points
  • Signature Look 250
  • Wall Street 200
  • Forum Sophomore 300

WingedMajesty

PostPosted: Tue Apr 24, 2007 11:32 am


777~Banshee~777
Man labai patiko Rurouni Kenshin ir Bleach


Jūsu prašė argumentuoti >.>""""" taigi taip ir rašykit arba visai nieko nerašykit
PostPosted: Wed May 23, 2007 11:06 am


Na kiek ju maciusi tikrai nepasakysiu, jau seniai nebeskaiciuoju. Siuo metu ziuriu Naruto ir Meine Liebe. Seip man labiau patinka skaityti manga.
Apie veikejus... na daug ju... Pradedane nuo Candy Candy ir uzbaigiant Meine Liebe veikejais... XD sarasiukas nusitestu... Siuo metu megiamiausi veikejai tikriausiai butu Ludwig ir Eduardo is Meine Liebe.

Mollysa


Mishka Faulken

PostPosted: Mon Sep 24, 2007 9:01 pm


Er, I use more Russian than Lithuanian. If you wish, I might communicate that way (I'm still learning Lithuanian)

I like Mobile Suit Gundam.
PostPosted: Fri Oct 05, 2007 3:31 am


Black blood brothers, fate stay night, chrono crusade, trinity blood, fruit basket, xxxholic.... Cia tik keli is mano megstamiausiu saraso xd

Orlando Tussaud


auRe99

PostPosted: Tue Oct 09, 2007 9:45 am


a man ziauriai patiko hellsing. pirma karta pamaciau negaledama uzmigt per lnk bet ir tai lietuviskai maciau tik viena serija. nuo tada pakvaisimas atsirado ;DDD heart umm.. megstamiausias charas Seras Victoria. cool
PostPosted: Sun Oct 14, 2007 8:16 pm


Man labai patinko Zeta Gundam yr Ideon.

Mishka Faulken


Antipathy Of Sadness

PostPosted: Fri Nov 09, 2007 7:45 am


Air Gear whee Mano profile yra media ir pora nuotrauku ! Ash heart Ta Anime
PostPosted: Mon Dec 03, 2007 9:42 am


wahmbulance Death Note wahmbulance
kazkodel man patinka tokie anime apie mirtis...BET NEGALVOKIT KAD AS EMO! xd

Masquerade Secretary


gabituke

PostPosted: Sun Dec 09, 2007 1:35 pm


Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, D.N.Angel, Friuts Basket, o kdl patinka, tiesiog neisivaizduoju... biggrin 3nodding
PostPosted: Wed Mar 05, 2008 6:26 am


1.naruto 2.blech 3.golden boy xd 4. chrono crusade 5.elfen lied 6.dokuro-chan 7.higurashi no naku koro ni 8. claymore 9. neatsimenu pavadinimo nes jo pavadinimas susideda is 4-5 japonisku zodziu xd 10.devil may cry cool
nu... visu gal nekomentuosiu, bet pasakysiu kam patinka rimtesni anime , paziurekite elfen lied ir higurashi no naku koro ni. 3nodding

blizzard9199
Crew


Judahr

PostPosted: Fri Mar 07, 2008 10:39 am


surprised
Ka jus cia nusisnekat visokie bleach ,naruto , helsing ir t.t. Legendos ir lieka legendomis ....


User Image
Reply
Menai (arts)

Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 8 9 10 11 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//