|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Apr 23, 2007 11:22 am
Kokie anime jums patinka/labiausiai patiko? Kuo? Kiek animų esate matę? Jūsų mėgstamiausias charas? Koks nuobodžiausias anime kurį jus matetė? Kuo anime jus žavi? Kalbame apie viską kas susija su anime 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Apr 23, 2007 11:28 am
Na man labai patinko Bleach ir sakura...(ok)/...todel..kad labai idomios istorijos (nors prisipazinsiu ne daug astu anime ziurejua labai spresti negaliu)...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Apr 23, 2007 11:37 am
Esu mačius virš 100 animu, bet dauguma nepatiko. Labisuai patiko Tenjou Tenge, Uta~Kata. Is jo man labai patiko Kai ir Sei, lb mieli charai n.n be to siužetas mielas, bet liūdnas.
Labiausia patinkantis charas yra Luciferis iš Angel Sanctuary
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Apr 24, 2007 8:16 am
Man labai patiko Rurouni Kenshin ir Bleach
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Apr 24, 2007 11:32 am
777~Banshee~777 Man labai patiko Rurouni Kenshin ir Bleach Jūsu prašė argumentuoti >.>""""" taigi taip ir rašykit arba visai nieko nerašykit
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed May 23, 2007 11:06 am
Na kiek ju maciusi tikrai nepasakysiu, jau seniai nebeskaiciuoju. Siuo metu ziuriu Naruto ir Meine Liebe. Seip man labiau patinka skaityti manga. Apie veikejus... na daug ju... Pradedane nuo Candy Candy ir uzbaigiant Meine Liebe veikejais... XD sarasiukas nusitestu... Siuo metu megiamiausi veikejai tikriausiai butu Ludwig ir Eduardo is Meine Liebe.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Sep 24, 2007 9:01 pm
Er, I use more Russian than Lithuanian. If you wish, I might communicate that way (I'm still learning Lithuanian)
I like Mobile Suit Gundam.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Oct 05, 2007 3:31 am
Black blood brothers, fate stay night, chrono crusade, trinity blood, fruit basket, xxxholic.... Cia tik keli is mano megstamiausiu saraso xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Oct 09, 2007 9:45 am
a man ziauriai patiko hellsing. pirma karta pamaciau negaledama uzmigt per lnk bet ir tai lietuviskai maciau tik viena serija. nuo tada pakvaisimas atsirado ;DDD heart umm.. megstamiausias charas Seras Victoria. cool
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Oct 14, 2007 8:16 pm
Man labai patinko Zeta Gundam yr Ideon.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 09, 2007 7:45 am
Air Gear whee Mano profile yra media ir pora nuotrauku ! Ash heart Ta Anime
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Dec 03, 2007 9:42 am
wahmbulance Death Note wahmbulance kazkodel man patinka tokie anime apie mirtis...BET NEGALVOKIT KAD AS EMO! xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Dec 09, 2007 1:35 pm
Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, D.N.Angel, Friuts Basket, o kdl patinka, tiesiog neisivaizduoju... biggrin 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 05, 2008 6:26 am
1.naruto 2.blech 3.golden boy xd 4. chrono crusade 5.elfen lied 6.dokuro-chan 7.higurashi no naku koro ni 8. claymore 9. neatsimenu pavadinimo nes jo pavadinimas susideda is 4-5 japonisku zodziu xd 10.devil may cry cool nu... visu gal nekomentuosiu, bet pasakysiu kam patinka rimtesni anime , paziurekite elfen lied ir higurashi no naku koro ni. 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 07, 2008 10:39 am
surprised Ka jus cia nusisnekat visokie bleach ,naruto , helsing ir t.t. Legendos ir lieka legendomis ....
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|