Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Menai (arts)
Eiles(poems) Goto Page: 1 2 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Sachi G
Crew

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 7:13 am


na ka..cia new topic savo eilerascius publikuoti lol lol
PostPosted: Mon Apr 23, 2007 9:42 am


“Apie Meilę”

Na po velnių!
Kas sugalvojo meilę?
Tą neišdildomą ir karštą jausmą?
Tą jaudinantį, švelnų žodį?

Ir būt šioj žemėj nebegali:
Didingesnio, galingesnio vardo,
Stipraus bei nesutramdomo,
Kuris sukeltų tiek kančių!

O Viešpatie! Už ką gi ją siunti?
Už ką ne miego naktimis baudi?
Juk ašarų išlieta tiek!
Ir viskas veltui?

Už ką Tu ją siunti?
Už ką gi ją Tu atiduoti?
Ir maža to Tu nesakai,
Kur klystkeliai, o kur takai.

Mes vargšai esame vaikai,
Klajojame taip labirintais
Ir net mirtis – rusti teisėja, –
Bando kuo greičiau aplenkti juos...

Žinau, atsakymo Tu man neduosi!
Kaip visada stebi iš tolo.
Ir tik tada, kai meilė mums išties gyvybės ranką,
Tu susiprasi, koksai negailestingas mums buvai.

„Besielis“

Įkvėpęs oro tu užmerki akis,
Už lango čirškia žiogas
Ir ten, toli už gatvių,
Pravažiuoja traukinys.

Kur stovi senas namas,
Kur šulinys, mažutis vaikas rauda
Maldaudamas sugrįžti mamą,
Deja, ji niekad nebegrįš…

Ten senas ąžuolas galiūnas,
Lyg sargas, lyg pranašas rymoja.
Jo veido vėjas niekad negailėjo,
O rimbas iš ugnies jį jau ne kartą plakęs.

Čia šmėklos lankosi nakčia,
Grandinėmis barškina!
Jos rauda ir vaitoja,
Bet pikto niekam jos nelinki.

Nurims šią naktį vėjas
Ir liks besielis kambarys,
O aš tavęs maldauju vėliai:
Pabūki dar truputį, ten kur nėra beribės praeities.

„Draugai“

Stoviu aš ant tilto
Žvelgdama į tolį,
Ten kur jūra ir dangus
Jungiasi į vieną sferą.

Švelniai ant pirštų galų,
Sėlina rytinis triukšmas
Ir pakilus saulei
Pasislėps geriausias draugas.

Girdimas žuvėdros balsas,
Tolėliau Borėjas siaučia.
Tik vienui viena
Bekraštė jūra tyli!

Aš prašysiu laiko,
Nors akimirkai sustot
Ir bangų prašysiu
Neskubėt sudužt į krantą.

Jausmas tu tyriausias!
Draugas tu geriausias!
Nors ir neištikimiausias
Man esi brangiausias.



Čia keli mano eileraščiai ^_^

TheAyaNatsume


WingedMajesty

PostPosted: Wed Apr 25, 2007 11:07 am


Endziko eiles kaip endziko eiles XDDD Bet keicias tavo stilius, respekt XDDD
PostPosted: Sun May 27, 2007 10:21 am


Dangau, nutapysiu gyvenimą
tavo spalvom.
Nutapysiu ir išraižysiu stebuklus
tarp tavo žvaigždžių.

Išlauksiu akimirkos,
kai Saulė pakils
ir pasisemsiu vandens
iš šviesių debesų.

Žinau, žinau tu sakysi -
Kam tau tai? -
Aš tik ištarsiu:
- Aš jau Tu...

Sachi G
Crew


Sachi G
Crew

PostPosted: Tue Jun 05, 2007 9:11 am


* * *
Tą dieną snigo...
Ne sniegu, ne sakurom, -
O pienių pūkais.


* * *
Laikiau už rankos,
bet prieš miega paleidau.
O kodėl nebegrįžai ryte?
PostPosted: Thu Feb 28, 2008 7:25 am


atnaujinkime si foruma...

Rudenio rytas

Juodais grybais iš

išraizgytas tu esi

rudenio rytas.


lEgo

lEgo.

kas prašneko...

sudės kubą

ir gaus -

Platono figūrą.

Sachi G
Crew


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 8:21 am


Sachi G, o tai eilėraščiai ar kažkaip kitaip vadinama? smile
PostPosted: Thu Feb 28, 2008 10:32 am


idomus pastebejimas - tai haiku..(kur trys eilutes) o kur mazesni eilerasciai- tai tiesiog trumpi eilerasciai..( kai kurie gan modernus, tai sunku suprast)

Sachi G
Crew


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 11:57 am


apie "haiku" kažkur labai seniai skaičiau smile gal gali plačiau papasakoti? smile
PostPosted: Fri Feb 29, 2008 7:12 am


nera ko cia pasakot..cia japonu eiledara. pati maziausia. reikia kad elerastis butu sudarytas taip:
7 skiemenys
5skiemenys
7skiemenys


ir viskas

Sachi G
Crew


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 10:44 am


aaa. o galima bet ką rašyti? svarbu tik skiemenys?
PostPosted: Sat Mar 01, 2008 12:11 am


nu seip bet ka neparasysi..nes tai bus tik 7, 5, 7 skiemenys bet neeilerastis...

Sachi G
Crew


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Sat Mar 01, 2008 11:56 am


o nėra kažkokios specifikos temai? gal yra mėgstama kartoti žodžius? smile
PostPosted: Sat Mar 01, 2008 11:54 pm


bet jau kiek esu skaiciusi profesionaliu haiku ten paie viska raso apie eile gamta gyvenimo prasme..ir pan..

Sachi G
Crew


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 12:20 am


aišku smile ačiū už informaciją
Reply
Menai (arts)

Goto Page: 1 2 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//