|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 11, 2007 10:30 am
Na, kadangi muzika lygtais ir menas mrgreen tai kokia klausot?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 11, 2007 10:33 am
Na, pavyzdziui man labiausiai patinka punk rock, gothic metal, bet klasikine muzika taip pat..............
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Mar 12, 2007 12:24 am
as klausau ivaire, o is popso man patinka tyciotis. tiksliu zanru negaliu pasakyk ka klausau, bet stai sarasiukas: Alina Orlova, Apocalyptica, Frank Sinatra, Metallica, Nes Taip Geriau, Nickelback, Rebelhear, Sarah Brightman, Sigur Ros, System Of A Down, Skyders, Slipknot, Soil, Within Temptation. (sarasiuka lengviau duot + jis tarp mano interest tags, tai copy paste visai nesunku xd )
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Mar 12, 2007 1:26 am
Mna patinka J-Rock ir punk rockas kartaispaprasto lyriskos dainos...dar patinka latin muzika..nes gera pagal ja sokti
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Mar 13, 2007 1:28 pm
man patinka j-rock, j-pop xD, techno, trance, dance, punk rock ir kita
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 15, 2007 12:28 pm
j-rock, visas kitas rokas ir metal'o atšakos XDDD
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 17, 2007 12:32 pm
Na tai ka, j-rock gerbejai susirinko cool man jis irgi prie sirdies- tiesiog dievinu Orange Range muzika
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 17, 2007 2:25 pm
High and mighty color..taip pat.cool..nors..as ne pries ir orange range..si grupes..my favorites...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Apr 11, 2007 8:35 am
Jeigu šnekat apie mėgstamiausias gruopes, tai The GazettE, Malice Mizer, Gaktas iš Japan, o iš anglišku Three Days Grace n.n me dievina ju muzika *W*
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|