|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 07, 2007 5:17 am
sveiki, kadangi fankas leido bump'int, tai kvieciu jus tai daryti cia xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 07, 2007 10:53 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 07, 2007 11:00 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 07, 2007 12:59 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 08, 2007 12:32 am
bump pup pom pi pomp..pam padam bump padam
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 08, 2007 2:20 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 08, 2007 9:28 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 08, 2007 11:04 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 08, 2007 11:07 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 09, 2007 10:43 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 09, 2007 10:46 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 09, 2007 11:05 am
nesuprantu bump'inimo esmes stare tipo neturi ko zmogus parasyt, bet nori gaut pinigu, tai paraso tik bump? as tokiems dalykams susikuriu koki foruma ir palietu tokia viena programa rasineti zinutes, komentarus ir balsuotis.. + tai man paciam laiko neatema.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 09, 2007 12:05 pm
bet kartais to laiko va tiek * brezia oro linija sau virs galvos* ir tai vienas is tu laiko praleidimo budu
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 10, 2007 12:02 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 10, 2007 12:41 am
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|