cia bus sumetamini topic'ai, kurie jau seniai nebeaktyvus ir yra neberaikalingi.
cia galima kurti ir siaip topic'us, jie bus net netikrinami.
tai vienintele vieta, kurioje galit bump'int (juk vistiek nebebus konkursu uz nariu aktyvuma).