|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 7:01 am
Indre ne i tema galima kalbeti tik cia. Fanko isakymas.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 7:46 am
Oh~ kokie įsakymai. Sunku vykdyt. mrgreen
Durna, kad įsakinėja. burning_eyes Niekas, niekas neturi teisės įsakinėti. Visi yra lygūs. Visiškai visi. Ir nėra nei vieno aukštesnio ar geresnio. 3nodding Gali paprašyti ar dar ką, bet tik ne įsakinėti.
Ir tikriausiai dauguma galvoja "ką čia mažė per nesąmones rašinėja..". Atsakau tiems žmonėms: eikit Jūs *keiksmažodis*...
Vat tiek iš Indrės. wink
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 8:04 am
Tai Tu prisijunk prie skype, pasakysi savo nr ir aš Tau paskambinsiu.... biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 8:18 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 12:53 pm
fankas nenorejo nieko įžeist sweatdrop jis tik nori palaikyt tvarka smile aš už jūsų laisvę, bet guildas Fanko sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 19, 2007 10:30 pm
3nodding as sutinku, kad prisiukslintas forumas yra blogai ir plius jei jis bus netvarkingas modai gali istrinti sia gildija.... tagi reikia laikytis tvarkos
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Feb 20, 2007 12:57 am
jie jo neistrins nes lietuviskai nesupranta rofl ir atsiprasau, jei tai skambejo kaip isakymas. as tik paparasiau razz cia visi lygus smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Feb 20, 2007 4:47 am
taip smile tad prasom reikstis whee
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Feb 20, 2007 5:43 am
Ne, aš žinau, kad Tu prašei. Aš papraščiausiai pasakiau, kad niekas negali įsakinėti. Nekalbėjau būtent apie Tave. mrgreen
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Feb 21, 2007 10:40 am
ai, va sugalvojau klausima. O tu Totali psiche tik siaip atsakineji forumuose lenktyniaudama ar uzsidirbineji pinigus postindama ar tau istiesu visos temos idomios? xd eek
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Feb 21, 2007 10:41 am
Na, nes tu esi parasiusi daugiausiai post'u
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Feb 22, 2007 12:06 pm
tegul zmogus reiskiasi smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Feb 22, 2007 10:37 pm
na, taip, bet man vistiek ziauriai idomu
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Feb 25, 2007 2:34 am
Gerai Indre.... Dabar paklausiu... DEL KO DABAR TAU ATSIBODO TAVO AVAS IR KITA?!
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Feb 25, 2007 3:37 am
____________###_________###______________
__________#_____#_____#_____#____________
_________#_______#___#_______#___________
_________#__###__#___#__###__#___________
_________#_#####_#___#_#####_#___________
_________#_#####_#___#_#####_#___________
####______#_____#_____#_____#________####
__####______###_________###________####__
____###___________________________###____
______###_______________________###______
________#####_______________#####________
_____________###########_________________
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|