Welcome to Gaia! ::

Reply siukslynas (dusthole)
Total Psyche ir apra pokalbiu kambarys Goto Page: 1 2 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

apra

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 7:01 am


Indre ne i tema galima kalbeti tik cia. Fanko isakymas.
PostPosted: Mon Feb 19, 2007 7:46 am


Oh~ kokie įsakymai. Sunku vykdyt. mrgreen


Durna, kad įsakinėja. burning_eyes
Niekas, niekas neturi teisės įsakinėti. Visi yra lygūs. Visiškai visi. Ir nėra nei vieno aukštesnio ar geresnio. 3nodding
Gali paprašyti ar dar ką, bet tik ne įsakinėti.

Ir tikriausiai dauguma galvoja "ką čia mažė per nesąmones rašinėja..".
Atsakau tiems žmonėms: eikit Jūs *keiksmažodis*...

Vat tiek iš Indrės. wink

Total Psyche


Total Psyche

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 8:04 am


Tai Tu prisijunk prie skype, pasakysi savo nr ir aš Tau paskambinsiu.... biggrin
PostPosted: Mon Feb 19, 2007 8:18 am


o Dieve....

apra


bioinzinere
Vice Captain

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 12:53 pm


fankas nenorejo nieko įžeist sweatdrop jis tik nori palaikyt tvarka smile aš už jūsų laisvę, bet guildas Fanko sweatdrop
PostPosted: Mon Feb 19, 2007 10:30 pm


3nodding as sutinku, kad prisiukslintas forumas yra blogai ir plius jei jis bus netvarkingas modai gali istrinti sia gildija.... tagi reikia laikytis tvarkos

apra


Fankas
Captain

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 12:57 am


jie jo neistrins nes lietuviskai nesupranta rofl
ir atsiprasau, jei tai skambejo kaip isakymas. as tik paparasiau razz
cia visi lygus smile
PostPosted: Tue Feb 20, 2007 4:47 am


taip smile tad prasom reikstis whee

bioinzinere
Vice Captain


Total Psyche

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 5:43 am


Ne, aš žinau, kad Tu prašei. Aš papraščiausiai pasakiau, kad niekas negali įsakinėti. Nekalbėjau būtent apie Tave. mrgreen
PostPosted: Wed Feb 21, 2007 10:40 am


ai, va sugalvojau klausima. O tu Totali psiche tik siaip atsakineji forumuose lenktyniaudama ar uzsidirbineji pinigus postindama ar tau istiesu visos temos idomios? xd eek

apra


apra

PostPosted: Wed Feb 21, 2007 10:41 am


Na, nes tu esi parasiusi daugiausiai post'u
PostPosted: Thu Feb 22, 2007 12:06 pm


tegul zmogus reiskiasi smile

bioinzinere
Vice Captain


apra

PostPosted: Thu Feb 22, 2007 10:37 pm


na, taip, bet man vistiek ziauriai idomu
PostPosted: Sun Feb 25, 2007 2:34 am


Gerai Indre.... Dabar paklausiu... DEL KO DABAR TAU ATSIBODO TAVO AVAS IR KITA?!

apra


MigliuZy_LT

PostPosted: Sun Feb 25, 2007 3:37 am


____________###_________###______________

__________#_____#_____#_____#____________

_________#_______#___#_______#___________

_________#__###__#___#__###__#___________

_________#_#####_#___#_#####_#___________

_________#_#####_#___#_#####_#___________

####______#_____#_____#_____#________####

__####______###_________###________####__

____###___________________________###____

______###_______________________###______

________#####_______________#####________

_____________###########_________________
Reply
siukslynas (dusthole)

Goto Page: 1 2 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//