Gavau moderatoriaus teises, tai iškart noriu imtis darbo. Pradėjau trint senas, nebenaudojamas temas, kaikurias perkėliau į joms labiau tinkančias skiltis. Bet vienas aš nieko nepakeisiu, todėl prašu jūsų, padėt atgaivint šią gildiją.
Taigi:
1) Laukiu pasiūlymų kaip atgaivint, ir sutrauk Lietuvius į Gildiją.
2) Temų kūrėjus prašau prižiūrėt savo temas, jei ji nebereikalinga, ar nebeaktyvi, pašalinkite, arba uždėkite užrašą closed ar kaip kitaip ją pažymėkite, taip galėsime ją perkelt į šiukšles ar ištrinti, priklausant nuo informacijos joje.
Ačiū.
Lithuanians Guild (Lietuva)
gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild")
![]() |
|
|||||
|
||||||
|
//
//
//
//
//
Have an account? Login Now!
