Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Konkursai (užeik)
Miss eLietuva Goto Page: 1 2 3 4 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100
PostPosted: Sat Aug 27, 2011 5:52 am


Miss eLietuva konkursas



User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.



Norint davauti reiktų:
1. Nusifotografuoti kartu su užrašu ant popieriaus (būtinai rašytu ranka) "Miss eLietuva".
2. Atsiųsti nuorodą į nuotrauką man į pm.



Dalyvėms draudžiama:
1. Kur nors kitur talpinti nuotraukas.
2. Balsavimo metu ir prieš jį viešai skelbti apie dalyvavimą ar duoti užuominas apie tam tikrą nuotrauką .
3. Nuotraukoje draudžiama skelbti žaidėjos nick'ą.


wahmbulance Jaigu nusižengsit būsit diskvalifikuotos !!! wahmbulance






Prizinis fondas siekia 300k ( žadu didinti gal net gi dvigubai ar trigubai jaigu atsirastu daug žaidėjų)







Kadangi merginas vertins vaikinų komisiją tai norėčiau paprašyti visus norinčius atstovauti komisijai parašyti man pm .






Linkiu nesidrovėti ir dalyvauti.




Atsirado klausimų ? Kas nors nepatinka ? Klauskite į viską atsakysiu , į visus pageidavimus atsižvelgsiu.





konkursas vyks iki rugsėjo 18 dienos.





p.s. jaigu pasiseks šis konkursas rengsiu missteris eLietuva konkursą.
 
PostPosted: Sat Aug 27, 2011 5:53 am


Iš karto atsiprašau visų dalyvių kadangi atsirado šiek tiek naujų taisyklių ir teks pradėt viską iš naujo .




Vieno iš komisijos atstovo pasisakymas ,,Galejo buti tam tikros nuotrauku taisykles, visgi sunkoka vertint vien tik is veido ar vienos veido dalies..''





Taigi nusprendėme jog reikia prirašyt keletą naujų taisyklių (senos tai pat galios) .




1. Nuotraukoje norėčiau ,kad būtų puse kūno.

2. Veidas turi būtinai matytis.

3. Negalima naudot photoshop ( kad nenutiktu taip jog Jūsų dantys būtų kaip Ryčio Cicino ar pridarytumėt ką nors dar baisiau (pvz: atrodyti kaip Minedas) .... XD)






Didelis AČIŪ visoms dalyvėms kurios nusprendė sudalyvaut jos neliks be prizų visoms skiriama po 30k kaip paguodos prizams ir kviečiu dalyvauti vėl.

Taip pat dėkoju FankuiAdomui už announcements.








Na o prizinis fondas gali augti ( jaigu pavyks surinkt daug dalyvių ) iki >1mil




Galite siusti nuotraukas iki spalio 1 dienos

Linkiu visoms originalumo.


Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100
PostPosted: Sat Aug 27, 2011 5:54 am


Taigi pagaliau konkursas baigėsi ir galiu skelbti nugalėtoją.



1 vieta
IIiGabyII (300k)

User Image




2 vieta
Wild Elizabeth (200k)
User Image





Deja šitas konkursas nelabai pasisekė kadangi buvo tik dvi dalyvės.


Didelis ačiū teisėjams :
Gendalfinis-Yellow Flash-
iSexyNaru
SweetSull-chan


Tai pat ačiū Gendalfinis-Yellow Flash- kuris padonatino šitam konkursui 100k
heart

PostPosted: Sat Aug 27, 2011 5:55 am


reserved

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100
PostPosted: Sat Aug 27, 2011 5:56 am


!!!!! OPEN !!!!!
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 9:53 am


O vyrai negali dalyvauti? ;D
xDDDDDDDDD

iSexyNaru

6,750 Points
  • Forum Sophomore 300
  • Signature Look 250
  • Dressed Up 200

xX_The__anime_girlx_xX

PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:12 am


O.o Šaunu, nauji konkursai, nice nice ;P
Labai gerai, kad yra žmonių, kurie sugalvoja naujų idėjų ir šiaip bando atgaivinti ir sutelkti lietuvius vėl.. kaip čia pasakius. Bendrauti!
(-Na, aš aišku pakolkas nedrįstu taip daryti xP,-said a shy person)
Em,tik vienas klausimėlis, kodėl tik vaikinai vertins.? Gi turėtų būti įvairovė ;O
Gal visgi reikia bent vienos teisėjos?
Na okay, supratau: jei būtų reikėję, būtum ir parašiusi ;p
Tai vat ;D
--
(Anyway, jeigu visgi-kartais-netyčiom-galbūt-netikėtai pritrūks teisėjų ar norėsis, kad teisėjautų ne tik bernai, tai aš .. kaip sakant, galėsiu pateisėjauti (bet kaip sakiau, "jeigu" ;DD)
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:16 am


iSexyNaru
O vyrai negali dalyvauti? ;D
xDDDDDDDDD

tai zinoma kad gali tik reikia plastine operacija pasidaryt XD arba tiesiog laukti Missterio eLietuva konkurso biggrin
Beto labai smagu butu jaigu Tu noretum atstovauti komisijai tai yra vertinti merginu nuotraukas wink

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100

iSexyNaru

6,750 Points
  • Forum Sophomore 300
  • Signature Look 250
  • Dressed Up 200
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:19 am


Kolete
iSexyNaru
O vyrai negali dalyvauti? ;D
xDDDDDDDDD

tai zinoma kad gali tik reikia plastine operacija pasidaryt XD arba tiesiog laukti Missterio eLietuva konkurso biggrin
Beto labai smagu butu jaigu Tu noretum atstovauti komisijai tai yra vertinti merginu nuotraukas wink

Galeciau, bet priklausys nuo kada reikes vertinti xP
nes nevisada bunu per gaia
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:21 am


xX_The__anime_girlx_xX
O.o Šaunu, nauji konkursai, nice nice ;P
Labai gerai, kad yra žmonių, kurie sugalvoja naujų idėjų ir šiaip bando atgaivinti ir sutelkti lietuvius vėl.. kaip čia pasakius. Bendrauti!
(-Na, aš aišku pakolkas nedrįstu taip daryti xP,-said a shy person)
Em,tik vienas klausimėlis, kodėl tik vaikinai vertins.? Gi turėtų būti įvairovė ;O
Gal visgi reikia bent vienos teisėjos?
Na okay, supratau: jei būtų reikėję, būtum ir parašiusi ;p
Tai vat ;D
--
(Anyway, jeigu visgi-kartais-netyčiom-galbūt-netikėtai pritrūks teisėjų ar norėsis, kad teisėjautų ne tik bernai, tai aš .. kaip sakant, galėsiu pateisėjauti (bet kaip sakiau, "jeigu" ;DD)

Tai tik antras mano sukurtas konkursas xp na as tai kaip ir negaliu dalyvaut tai gal kaip teiseja pabut galiu XD na jeigu galetu teisejaut visi tai tuomet galima tiketis korupcijos biggrin o negi pati nenori sudalyvaut? (jaigu prireiks daugiau nuomoniu turesiu kur kreiptis ) O merginoms bus proga atsigriebt kai bus (jaigu bus) Missteris eLietuva konkursas wink

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:26 am


iSexyNaru
Kolete
iSexyNaru
O vyrai negali dalyvauti? ;D
xDDDDDDDDD

tai zinoma kad gali tik reikia plastine operacija pasidaryt XD arba tiesiog laukti Missterio eLietuva konkurso biggrin
Beto labai smagu butu jaigu Tu noretum atstovauti komisijai tai yra vertinti merginu nuotraukas wink

Galeciau, bet priklausys nuo kada reikes vertinti xP
nes nevisada bunu per gaia

reikes vertint nuo rugsejo 18dienos kai bus suzinotos visos dalyves biggrin manau visi netures laiko sedeti prie pc visgi mokslai arteja wink
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:27 am


Kolete
xX_The__anime_girlx_xX
O.o Šaunu, nauji konkursai, nice nice ;P
Labai gerai, kad yra žmonių, kurie sugalvoja naujų idėjų ir šiaip bando atgaivinti ir sutelkti lietuvius vėl.. kaip čia pasakius. Bendrauti!
(-Na, aš aišku pakolkas nedrįstu taip daryti xP,-said a shy person)
Em,tik vienas klausimėlis, kodėl tik vaikinai vertins.? Gi turėtų būti įvairovė ;O
Gal visgi reikia bent vienos teisėjos?
Na okay, supratau: jei būtų reikėję, būtum ir parašiusi ;p
Tai vat ;D
--
(Anyway, jeigu visgi-kartais-netyčiom-galbūt-netikėtai pritrūks teisėjų ar norėsis, kad teisėjautų ne tik bernai, tai aš .. kaip sakant, galėsiu pateisėjauti (bet kaip sakiau, "jeigu" ;DD)

Tai tik antras mano sukurtas konkursas xp na as tai kaip ir negaliu dalyvaut tai gal kaip teiseja pabut galiu XD na jeigu galetu teisejaut visi tai tuomet galima tiketis korupcijos biggrin o negi pati nenori sudalyvaut? (jaigu prireiks daugiau nuomoniu turesiu kur kreiptis ) O merginoms bus proga atsigriebt kai bus (jaigu bus) Missteris eLietuva konkursas wink


Ai, nu aisku ;D O sudalyvaut jau nebenoriu, nes ir taip jau daug kur sudalyvavau (turiu omeny ne tik LT clan'us ir guildus), tai jau biski pavargau ;DD
Beje, neskaitant to, kad tai tavo tik antras konkursas, manau labai gerai moki juos organizuoti (na, aš apie save tai tikrai patylėsiu (surengtų konkursų skaičius: 0) ;P

Tai vat. Lauksiu Missterio eLietuvos konkurso ;D mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen

xX_The__anime_girlx_xX


iSexyNaru

6,750 Points
  • Forum Sophomore 300
  • Signature Look 250
  • Dressed Up 200
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:27 am


o kokio laiku?
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:31 am


xX_The__anime_girlx_xX
Kolete
xX_The__anime_girlx_xX
O.o Šaunu, nauji konkursai, nice nice ;P
Labai gerai, kad yra žmonių, kurie sugalvoja naujų idėjų ir šiaip bando atgaivinti ir sutelkti lietuvius vėl.. kaip čia pasakius. Bendrauti!
(-Na, aš aišku pakolkas nedrįstu taip daryti xP,-said a shy person)
Em,tik vienas klausimėlis, kodėl tik vaikinai vertins.? Gi turėtų būti įvairovė ;O
Gal visgi reikia bent vienos teisėjos?
Na okay, supratau: jei būtų reikėję, būtum ir parašiusi ;p
Tai vat ;D
--
(Anyway, jeigu visgi-kartais-netyčiom-galbūt-netikėtai pritrūks teisėjų ar norėsis, kad teisėjautų ne tik bernai, tai aš .. kaip sakant, galėsiu pateisėjauti (bet kaip sakiau, "jeigu" ;DD)

Tai tik antras mano sukurtas konkursas xp na as tai kaip ir negaliu dalyvaut tai gal kaip teiseja pabut galiu XD na jeigu galetu teisejaut visi tai tuomet galima tiketis korupcijos biggrin o negi pati nenori sudalyvaut? (jaigu prireiks daugiau nuomoniu turesiu kur kreiptis ) O merginoms bus proga atsigriebt kai bus (jaigu bus) Missteris eLietuva konkursas wink


Ai, nu aisku ;D O sudalyvaut jau nebenoriu, nes ir taip jau daug kur sudalyvavau (turiu omeny ne tik LT clan'us ir guildus), tai jau biski pavargau ;DD
Beje, neskaitant to, kad tai tavo tik antras konkursas, manau labai gerai moki juos organizuoti (na, aš apie save tai tikrai patylėsiu (surengtų konkursų skaičius: 0) ;P

Tai vat. Lauksiu Missterio eLietuvos konkurso ;D mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen

daug laiko sitam konkursui skyriau jis galios net iki rugsejo 18 tai gali pailset ir dalyvaut visgi prizas tikrai nemazas ;D

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100

Kolete

Married Waffles

19,100 Points
  • Waffles! 25
  • Rat Conqueror 500
  • Married 100
PostPosted: Mon Aug 29, 2011 10:44 am


iSexyNaru
o kokio laiku?

dar nzn .o kokio noretum? biggrin
Reply
Konkursai (užeik)

Goto Page: 1 2 3 4 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//