|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Oct 01, 2009 4:49 pm
ĮvadasEsu linkes i abstrakcius darbus bet kartais piesiu ir kanors paprasto be dideles minties. Nemanau ,kad labai gerai piesiu, todel man praverstu kritika ir patarimai.(Turiu pripazinti, niekada nemokejau spalvint ir dirbti su spalvom). Turiu rimtu problemu su proporciju laikimusi, nuolatos pamirstu apie jas ,bet gal taip net ir idomiau. Kaip pavadinimas ir sako, cia ,,Mano darbai/piesiniai", jei ne kasnors dar... Jei dar ka rasiu ar piesiu, pasistengsiu ikelt kas verta demesio. Paaiskinimai:*1 - nebuvo kaip nuskanuot tai teko su fotoaparatu. *2 - su skaneriu . *1.Piesiniai:01.... 0502.... 0603.... 0704.... 08*1.Darbai su dazais:01.... 0502.... 0603.... 0704....X *1.Spalvota anglis:01...X 02...X 03...X ( Mirrors, nzn kur kuris) sweatdrop 01.... 02.... 03.... 0405.... 06.... 07.... 0809.... 10.... 11.... 1213.... 14.... 15.... 1617.... 18*2.Dar siektiek naujasniu piesiniu((2008-2009) ir keletas senu: 01...... 1.Mirror PB02...... 1.Mirror PB03...... 1.Mirror PB04...... 1.Mirror PB05...... 1.Mirror PB06...... 1.Mirror PB07...... 1.Mirror PB08...... 1.Mirror PB09...... 1.Mirror PB10...... 1.Mirror PB11...... 1.Mirror PB12...... 1.Mirror PB13...... 1.Mirror PB14...... 1.Mirror PB15...... 1.Mirror PB16...... 1.Mirror PB17...... 1.Mirror PB18...... 1.Mirror PB19...... 1.Mirror PB20...... 1.Mirror PB21...... 1.Mirror PB22...... 1.Mirror PB2324 Atnaujinimas:Nauji(*), ir keletas nepaminetu is (2009). 01.... 0702*.... 08*03*.... 0904*.... 1005*.... 11*06....X Pakolkas tiek. CS : (neitiketinai seni bet vistiek) sweatdrop 0102030405wnp edit 06wnp edit 07wnp edit 08wnp edit 09wnp edit 10wnp edit 11p.s.Laukiu kometaru, ir nuomoniu, ir pan. sweatdrop Mirror PB (70% Dydis) Ir dar kaikas... jei kam patiks kaip piesiu, galiu megint nupiest avi-art ,gold neemu. (Cia tam ,kad tema veiktu dvejopai, bent man atrodo ,kad taip geriau.) sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Oct 04, 2009 10:38 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Oct 04, 2009 10:03 pm
labai faini piesiniai heart heart heart bet galejai kai kures foto pamazinti
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Oct 06, 2009 10:53 am
Labai dekui, taciau nieko nepasaket kas neitiko arba ka galima butu pakeisti. sweatdrop Ir, taip, gerai, sumazinsiu.
p.s. Matyt ipix vel uzluzo, uzgaminsiu mirror del visa ko. O pakolkas prasau palaukti.
update: Viskas vel normoi
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Apr 13, 2010 2:41 pm
Bump ______________ Ketinu atnaujinti: Ikelti pora nauju ir dar keleta senu.
*Mazai kas atsiliepe, gal dar bus norinciu pasisakyti, pakomentuoti ar siaip del ko nors patrugdyti?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Apr 14, 2010 12:03 am
Graziai piesi, srsly~ Noreciau ir as taip moketi piest. |:<
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Apr 14, 2010 2:10 am
Nepasakyčiau kad labai domiuosi abstrakčiais darbais, tačiau kai kurie atrodo gana įdomiai. Ypač tie naujesni. Nors dauguma jų atrodo "greitukai". Ir su žmogaus anatomija tikrai reiktų padirbėt.
Iš tiesų sunku komentuot viską iš karto. Aš mėgstu kiekvieną darbą atsikirai komentuoti.
P.S. Dar vienas žmogus kuris pastoviai piešia akis. Čia mano tokia savybė, kai tik nėra kas veikt, ar shape pakeverzot norisi, iškarto akį lipdau.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Apr 14, 2010 9:14 am
graziai piesi ^-^ gal kartais avaterius piesi?? :^D
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Apr 14, 2010 12:51 pm
-> Imp
Taip, as tikrai esu susipykes su anatomija, ir dar karta taip, visi jie pagrinde paskubom piesti arba, kad laika prastumti, kai neturejau uzsiemimo.
->Gummy
Jei turi omeny avi-art tuomet taip, paskutine eilute pirmoi zinuteje.
Galiu pamegint, bet nieko negarantuoju, jau ilgiau kaip puse metu nieko nepiesiau.
p.s. edit: Truputi atnaujinau, papyldziau.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Apr 15, 2010 4:57 am
tai gal galiu tada uzsisakyt avi-art??? :3 kiek gold uz tai imi?? =D
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Apr 15, 2010 5:49 am
P.S tas avi-art laaabai fainas ;D
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Apr 15, 2010 4:49 pm
Neemu. + piesiau prie prasto apsvietimo (t.y. beveik tamsoi), ir tau gali nepatikti beje. sweatdrop Na, bet, visvien ikelsiu... : http://www.ipix.lt/images/30782643.pngp.s. Nekaip isejo, "sry", (senokai piesiau, reik atsigauti.). Ir, atsiprasau uz visa ta marmale aplinkui, neistveriau ko nors dar nepripiesias ir prirasinejas. ;x Galiu pameginti dar karta...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Apr 16, 2010 1:53 am
ziauriai aciu :3 ir tikrai nieko neimi uz tai??? surprised o kaip man ta piesini is savo profili isikelt??? sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Apr 16, 2010 2:10 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Apr 16, 2010 6:21 am
galiu uzsisakyt avi-art??? ^^
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|