Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Menai (arts)
Mano darbai/piesiniai. (Aerl) Goto Page: 1 2 3 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Cheeky Snowflake

Thieving Camper

PostPosted: Thu Oct 01, 2009 4:49 pm


Įvadas

Esu linkes i abstrakcius darbus bet kartais piesiu ir kanors paprasto be dideles minties. Nemanau ,kad labai gerai piesiu, todel man praverstu kritika ir patarimai.(Turiu pripazinti, niekada nemokejau spalvint ir dirbti su spalvom). Turiu rimtu problemu su proporciju laikimusi, nuolatos pamirstu apie jas ,bet gal taip net ir idomiau.

Kaip pavadinimas ir sako, cia ,,Mano darbai/piesiniai", jei ne kasnors dar... Jei dar ka rasiu ar piesiu, pasistengsiu ikelt kas verta demesio.

Paaiskinimai:
*1 - nebuvo kaip nuskanuot tai teko su fotoaparatu.
*2 - su skaneriu .

*1.Piesiniai:
01....05
02....06
03....07
04....08

*1.Darbai su dazais:
01....05
02....06
03....07
04....X

*1.Spalvota anglis:

01...X
02...X
03...X

(Mirrors, nzn kur kuris) sweatdrop
01....02....03....04
05....06....07....08
09....10....11....12
13....14....15....16
17....18

*2.Dar siektiek naujasniu piesiniu((2008-2009) ir keletas senu:

01......1.Mirror PB
02......1.Mirror PB
03......1.Mirror PB
04......1.Mirror PB
05......1.Mirror PB
06......1.Mirror PB
07......1.Mirror PB
08......1.Mirror PB
09......1.Mirror PB
10......1.Mirror PB
11......1.Mirror PB
12......1.Mirror PB
13......1.Mirror PB
14......1.Mirror PB
15......1.Mirror PB
16......1.Mirror PB
17......1.Mirror PB
18......1.Mirror PB
19......1.Mirror PB
20......1.Mirror PB
21......1.Mirror PB
22......1.Mirror PB
23
24

Atnaujinimas:
Nauji(*), ir keletas nepaminetu is (2009).
01....07
02*....08*
03*....09
04*....10
05*....11*
06....X

Pakolkas tiek.

CS :
(neitiketinai seni bet vistiek) sweatdrop

01
02
03
04
05

wnp edit 06
wnp edit 07
wnp edit 08
wnp edit 09
wnp edit 10
wnp edit 11

p.s.
Laukiu kometaru, ir nuomoniu, ir pan. sweatdrop

Mirror PB (70% Dydis)

Ir dar kaikas... jei kam patiks kaip piesiu, galiu megint nupiest avi-art ,gold neemu. (Cia tam ,kad tema veiktu dvejopai, bent man atrodo ,kad taip geriau.) sweatdrop
PostPosted: Sun Oct 04, 2009 10:38 am


graziai piesi ^^

S P O O P S Y
Crew

Offensive Duck


monyte

PostPosted: Sun Oct 04, 2009 10:03 pm


labai faini piesiniai heart heart heart bet galejai kai kures foto pamazinti
PostPosted: Tue Oct 06, 2009 10:53 am


Labai dekui, taciau nieko nepasaket kas neitiko arba ka galima butu pakeisti. sweatdrop
Ir, taip, gerai, sumazinsiu.

p.s.
Matyt ipix vel uzluzo, uzgaminsiu mirror del visa ko. O pakolkas prasau palaukti.

update:
Viskas vel normoi

Cheeky Snowflake

Thieving Camper


Cheeky Snowflake

Thieving Camper

PostPosted: Tue Apr 13, 2010 2:41 pm


Bump
______________
Ketinu atnaujinti:
Ikelti pora nauju ir dar keleta senu.

*Mazai kas atsiliepe, gal dar bus norinciu pasisakyti,
pakomentuoti ar siaip del ko nors patrugdyti?
PostPosted: Wed Apr 14, 2010 12:03 am


Graziai piesi, srsly~
Noreciau ir as taip moketi piest. |:<

Therru the panda

3,700 Points
  • Beta Critic 0
  • Beta Citizen 0
  • Beta Contributor 0

Bunilla Latte

Bunny

PostPosted: Wed Apr 14, 2010 2:10 am


Nepasakyčiau kad labai domiuosi abstrakčiais darbais, tačiau kai kurie atrodo gana įdomiai.
Ypač tie naujesni. Nors dauguma jų atrodo "greitukai".
Ir su žmogaus anatomija tikrai reiktų padirbėt.

Iš tiesų sunku komentuot viską iš karto. Aš mėgstu kiekvieną darbą atsikirai komentuoti.

P.S. Dar vienas žmogus kuris pastoviai piešia akis. Čia mano tokia savybė, kai tik nėra kas veikt, ar shape pakeverzot norisi, iškarto akį lipdau.
PostPosted: Wed Apr 14, 2010 9:14 am


graziai piesi ^-^
gal kartais
avaterius piesi?? :^D

-LT-GuMMy -


Cheeky Snowflake

Thieving Camper

PostPosted: Wed Apr 14, 2010 12:51 pm


-> Imp

Taip, as tikrai esu susipykes su anatomija, ir dar karta taip, visi jie pagrinde paskubom piesti arba, kad laika prastumti, kai neturejau uzsiemimo.

->Gummy

Jei turi omeny avi-art tuomet taip,
paskutine eilute pirmoi zinuteje.

Galiu pamegint, bet nieko negarantuoju, jau ilgiau kaip puse metu nieko nepiesiau.

p.s.
edit: Truputi atnaujinau, papyldziau.
PostPosted: Thu Apr 15, 2010 4:57 am


tai gal galiu tada uzsisakyt avi-art??? :3
kiek gold uz tai imi?? =D

-LT-GuMMy -


-LT-GuMMy -

PostPosted: Thu Apr 15, 2010 5:49 am


P.S tas avi-art laaabai fainas ;D
PostPosted: Thu Apr 15, 2010 4:49 pm


Neemu. + piesiau prie prasto apsvietimo (t.y. beveik tamsoi), ir tau gali nepatikti beje. sweatdrop
Na, bet, visvien ikelsiu... : http://www.ipix.lt/images/30782643.png
p.s.
Nekaip isejo, "sry", (senokai piesiau, reik atsigauti.).
Ir, atsiprasau uz visa ta marmale aplinkui, neistveriau
ko nors dar nepripiesias ir prirasinejas.
;x

Galiu pameginti dar karta...

Cheeky Snowflake

Thieving Camper


-LT-GuMMy -

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 1:53 am


ziauriai aciu :3
ir tikrai nieko neimi uz tai??? surprised
o kaip man ta piesini is savo profili isikelt??? sweatdrop
PostPosted: Fri Apr 16, 2010 2:10 am


ai va jau radau biggrin

-LT-GuMMy -


xXxHardyBoyxXx

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 6:21 am


galiu uzsisakyt avi-art??? ^^
Reply
Menai (arts)

Goto Page: 1 2 3 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//