ar grojate kokias muzikos instrumentais?
ar kas nors is jusu seimos groja?
jeigu taip kokiais?
as tai groju: bass guitar, bugnais ir smuiku nes brolis moko xD
brolis groja: smuiku
sesuo: smuiku ir bugnais
motina mano groja pianinu.
o tevas megsta groti pianinu irgi
lol turiu dar savo vaikystes zaisline gitara su K-ON! veikejos paveiksliuku xDDD
beje nemanykit kad per daug groju man tesiog patinka
ir jeigu kas turite savo grotu kokiu klipu is youtube plyyyzas idekit.
as tai groju cover ir mano brolis deda viska i youtube.
tdl stai naujausi cover:
http://www.youtube.com/watch?v=ogK3vgQxqwshttp://www.youtube.com/watch?v=Tkot4AtT4KIo stai su draugais, 2007:
http://www.youtube.com/watch?v=-a4HxalzuBM