Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Menai (arts)
Muzikos Instrumentai Goto Page: 1 2 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Yachi_Kawaii

PostPosted: Wed Aug 26, 2009 12:21 pm


ar grojate kokias muzikos instrumentais?
ar kas nors is jusu seimos groja?
jeigu taip kokiais?
as tai groju: bass guitar, bugnais ir smuiku nes brolis moko xD
brolis groja: smuiku
sesuo: smuiku ir bugnais
motina mano groja pianinu.
o tevas megsta groti pianinu irgi lol
turiu dar savo vaikystes zaisline gitara su K-ON! veikejos paveiksliuku xDDD
beje nemanykit kad per daug groju man tesiog patinka
ir jeigu kas turite savo grotu kokiu klipu is youtube plyyyzas idekit.
as tai groju cover ir mano brolis deda viska i youtube.
tdl stai naujausi cover:
http://www.youtube.com/watch?v=ogK3vgQxqws
http://www.youtube.com/watch?v=Tkot4AtT4KI

o stai su draugais, 2007:
http://www.youtube.com/watch?v=-a4HxalzuBM
PostPosted: Wed Aug 26, 2009 12:24 pm


As moku groti pianinu ir siek tiek klasikine gitara.
Mano mama groja pianinu, o teta dirba muzikos mokykloje ir taip pat groja pianinu.

Fayana13

4,400 Points
  • Citizen 200
  • Treasure Hunter 100
  • Voter 100

Yachi_Kawaii

PostPosted: Wed Aug 26, 2009 12:25 pm


daug pianinu grojanciu ^^
PostPosted: Wed Aug 26, 2009 12:53 pm


Groju su kompiuteriu. Kuriu su FL Studio. Naudoju 3xOsc ir TS404 smile
Muzika: Newgrounds.com
Bandau įvairius stilius. Naujausias hardcore techno, todėl prašau nepamanykite, kad visos mano muzikos tokios biggrin
Save vertinu 2/5, o kiti ~3/5 =)

Ateknia


DeMon_DeIdaRa

PostPosted: Wed Aug 26, 2009 1:23 pm


GrojU PianinU
ManO MamA IrgI MokA GrotI PianinU ^^
PostPosted: Thu Aug 27, 2009 12:35 am


Vitkauskas
Groju su kompiuteriu. Kuriu su FL Studio. Naudoju 3xOsc ir TS404 smile
Muzika: Newgrounds.com
Bandau įvairius stilius. Naujausias hardcore techno, todėl prašau nepamanykite, kad visos mano muzikos tokios biggrin
Save vertinu 2/5, o kiti ~3/5 =)

mano draugai irgi groja su kompu XD

Yachi_Kawaii


ENORCA

PostPosted: Thu Aug 27, 2009 12:36 am


Aš groju kitų žmonių nervais. twisted
PostPosted: Thu Aug 27, 2009 7:51 am


xD

Yachi_Kawaii


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Aug 27, 2009 10:16 am


ENORCA
Aš groju kitų žmonių nervais. twisted

Noreciau pasiklausyti 4laugh
PostPosted: Thu Aug 27, 2009 12:35 pm


blizzard9199
ENORCA
Aš groju kitų žmonių nervais. twisted

Noreciau pasiklausyti 4laugh


Pasiklausyk >:3

ENORCA


blizzard9199
Crew

PostPosted: Fri Aug 28, 2009 1:00 am


ENORCA
blizzard9199
ENORCA
Aš groju kitų žmonių nervais. twisted

Noreciau pasiklausyti 4laugh


Pasiklausyk >:3


Jei dar ismoktum piest anime stilium tai pirkciau tavo darbus xD
Ps. geras tutorialas wink
PostPosted: Fri Aug 28, 2009 2:20 am


emo

ENORCA


Yachi_Kawaii

PostPosted: Fri Aug 28, 2009 4:08 am


oi vei
graziai piesi
o didzioji dailininke xd
PostPosted: Fri Aug 28, 2009 5:48 am


joo
noreciau as moket piesti ^^"

DeMon_DeIdaRa


Ateknia

PostPosted: Fri Aug 28, 2009 8:16 am


Mokėk braižyti kuo daugiau lenktų linijų ir išmoksi smile
P.S.
Jei nori gražiai piešti- išnagrinėk daikto anatomiją kurį nori piešti.
Reply
Menai (arts)

Goto Page: 1 2 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//