Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Šiukslynas
Kodėl norėtum tapti vaikinu/mergina vienai dienai? Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 7 8 9 10 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Huh?
  Pervert >.<
View Results

Ateknia

PostPosted: Thu Aug 20, 2009 3:12 am


Aš norėčiau tapti mergina vienai dienai, noriu suprasti, ką jos galvoja apie vaikinus, koks jų gyvenimo būdas. O kaip jums?

P.S. I'm not a pervert !!! >.<
PostPosted: Thu Aug 20, 2009 5:07 am


as irgi noreciau pabut merga vienai dienai smile kad suzinociau,ka reiskia turet papus ir v****a mrgreen

benassi-x


monyte

PostPosted: Thu Aug 20, 2009 5:13 am


as tikrai nenoreciau tapti vienai dienai vaikinu tdl kad bijociau eiti i tulika rofl rofl rofl
as lb noreciau pabudi kokiu nors gyvunu whee
PostPosted: Thu Aug 20, 2009 8:18 am


Turiu sprendima Vitkauskui, paziurek shojo anime ir suprasi xd

blizzard9199
Crew


DemonBunny136813

PostPosted: Thu Aug 20, 2009 10:38 am


as pritariu monyte galvoju ta paty xd xd
nenoreciau tapti vienai dienai vaikinu >.<
PostPosted: Fri Aug 21, 2009 12:56 am


Fuuuuu, niekad...
vaikinu TIKRAI nenoreciau tapti burning_eyes

Fayana13

4,400 Points
  • Citizen 200
  • Treasure Hunter 100
  • Voter 100

9_XoXo_6

PostPosted: Fri Aug 21, 2009 8:09 am


Per viena diena nesuprasi merginos minciu razz

Noreciau buti vaikinu...mhmm NIEKADA GYVENIME! rolleyes
PostPosted: Sat Aug 22, 2009 12:14 am


... ech merginos biggrin

Ateknia


blizzard9199
Crew

PostPosted: Sat Aug 22, 2009 12:50 am


Tuo vaikinai nuo merginu ir skiriasi, vaikinai troksta ziniu! O merginos pasitenkina tuo ka joms duoda gyvenimas xd
PostPosted: Sat Aug 22, 2009 3:12 am


Negražiai pasakyta, bet turbūt teisybė xd

Ateknia


Virdzinia

PostPosted: Sat Aug 22, 2009 7:45 am


As ir nenoreciau but vaikinuku vienai dienai...FUUUUUUU!!
Noriu but tuom kuom esi.. Nebent gyvuneliu gal kokiu bet vienai dienai tik :3 heart
PostPosted: Sat Aug 22, 2009 9:36 am


Mergos, kurios norit but gyvunais, nusirenkit visus drabusius isbekit i lauka, pernakvokite pora dienu po tiltu ir zinosit ka reisk but gyvunu. O jei norit but pauksciu, lipkit i medi ir tupekit kiauras dienas xd Cia gal ziauru , bet nepykit ^^'

blizzard9199
Crew


9_XoXo_6

PostPosted: Sat Aug 22, 2009 10:15 am


Vaikinai jei norit pabuti mergina: nusipirkit didele liemenele.I ja ydekit apelsinus.Nusipirkit kokius batelius ir suknele.Tada issidazykit ir viska sujunkit y viena.IR busit mergina vienai dienai! biggrin

Seip nenoreciau tapti gyvunu ir mum geriau gyventi nes uztenka ta ka turim,o jus vaikinai tai prie to neprate rolleyes vis norit daugiau negu galit pasiketi xDD


razz
PostPosted: Sat Aug 22, 2009 11:07 am


benassi-x
as irgi noreciau pabut merga vienai dienai smile kad suzinociau,ka reiskia turet papus ir v****a mrgreen


Nu krutis tai krutis o ka jei jie nori turet apie v****g? xd

blizzard9199
Crew


Yachi_Kawaii

PostPosted: Sat Aug 22, 2009 11:08 am


vaikinu vienai dienai pabuti noreciau nes noriu suzinoti ko nekencia mano brolis.
pvz; varliu.
ir tada jam i burna sukisciau varle.
*bwahahahaha*
butu faina
Reply
Šiukslynas

Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 7 8 9 10 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//