|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 20, 2009 3:12 am
Aš norėčiau tapti mergina vienai dienai, noriu suprasti, ką jos galvoja apie vaikinus, koks jų gyvenimo būdas. O kaip jums?
P.S. I'm not a pervert !!! >.<
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 20, 2009 5:07 am
as irgi noreciau pabut merga vienai dienai smile kad suzinociau,ka reiskia turet papus ir v****a mrgreen
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 20, 2009 5:13 am
as tikrai nenoreciau tapti vienai dienai vaikinu tdl kad bijociau eiti i tulika rofl rofl rofl as lb noreciau pabudi kokiu nors gyvunu whee
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 20, 2009 8:18 am
Turiu sprendima Vitkauskui, paziurek shojo anime ir suprasi xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 20, 2009 10:38 am
as pritariu monyte galvoju ta paty xd xd nenoreciau tapti vienai dienai vaikinu >.<
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 21, 2009 12:56 am
Fuuuuu, niekad... vaikinu TIKRAI nenoreciau tapti burning_eyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 21, 2009 8:09 am
Per viena diena nesuprasi merginos minciu razz
Noreciau buti vaikinu...mhmm NIEKADA GYVENIME! rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 12:14 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 12:50 am
Tuo vaikinai nuo merginu ir skiriasi, vaikinai troksta ziniu! O merginos pasitenkina tuo ka joms duoda gyvenimas xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 3:12 am
Negražiai pasakyta, bet turbūt teisybė xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 7:45 am
As ir nenoreciau but vaikinuku vienai dienai...FUUUUUUU!! Noriu but tuom kuom esi.. Nebent gyvuneliu gal kokiu bet vienai dienai tik :3 heart
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 9:36 am
Mergos, kurios norit but gyvunais, nusirenkit visus drabusius isbekit i lauka, pernakvokite pora dienu po tiltu ir zinosit ka reisk but gyvunu. O jei norit but pauksciu, lipkit i medi ir tupekit kiauras dienas xd Cia gal ziauru , bet nepykit ^^'
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 10:15 am
Vaikinai jei norit pabuti mergina: nusipirkit didele liemenele.I ja ydekit apelsinus.Nusipirkit kokius batelius ir suknele.Tada issidazykit ir viska sujunkit y viena.IR busit mergina vienai dienai! biggrin
Seip nenoreciau tapti gyvunu ir mum geriau gyventi nes uztenka ta ka turim,o jus vaikinai tai prie to neprate rolleyes vis norit daugiau negu galit pasiketi xDD
razz
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 11:07 am
benassi-x as irgi noreciau pabut merga vienai dienai smile kad suzinociau,ka reiskia turet papus ir v****a mrgreen Nu krutis tai krutis o ka jei jie nori turet apie v****g? xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 22, 2009 11:08 am
vaikinu vienai dienai pabuti noreciau nes noriu suzinoti ko nekencia mano brolis. pvz; varliu. ir tada jam i burna sukisciau varle. *bwahahahaha* butu faina
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|