Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Šiukslynas
Sapnai. Goto Page: 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

9_XoXo_6

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 10:24 am


Sveiki gajos zmones,turbut kiekvienas sapnuoja sapnus,bei kosmarus.Noreciau kad papasakotumet ka sapnavot ir ar issipilde.
Dazniausei dauguma sapnuoja ydomius sapnus,kartais nepaaiskinamus.
Manau tai puiki tema pasikalbeti tai kas nepaaiskinama.
PostPosted: Thu Aug 06, 2009 10:39 am


Tai vat turbut parasysiu as pirmoji.

Mano pats keisciauses sapnas buvo susijes su mokykla.Dar pries Rugsejo-1
susapnavau kad klaidziojiu mokyklos koridoreis,o mane seka lokys.Tik staiga as perlipu per langa ir atsiduriu ant stogo,bet lokys vis seka.Prie mokyklos atsiranda upe o prie kranto laivas.As lipu i ta laiva ir plaukiu.Pasiziuriu atgal tas lokis nebeseka manes,bet stovi krante ir riaumoja.

Tikrai keistas sapnas.

9_XoXo_6


DemonWolf136813

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 10:47 am


nu as tai lb retai sapnuoju darzniausia per pilnaty ir jie buna teisingi ir issipildo
PostPosted: Thu Aug 06, 2009 11:02 am


Mano sapnai dazniausei turi tesini,du ar tris kartus.Ypac sapnuoju kai pilnatis =]

9_XoXo_6


benassi-x

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 11:11 am


praeita nakti sapnavau kad jau rugsejo 1-a crying
PostPosted: Thu Aug 06, 2009 11:16 am


Tai kaip kosmaras.As buvau susapnavus tik viena kosmara o po to nesapnavau. =]

9_XoXo_6


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 11:52 am


Kosmarai jega!! biggrin Isskyrus tie kurie yra susyje su mokykla stare tie yra tiesiog blogi sapnai xp
PostPosted: Thu Aug 06, 2009 10:08 pm


Man pasiseke kad ju nesapnuoju xp

o seip ar issipildo tie sapnai? rolleyes

9_XoXo_6


FankasAdomas
Captain

6,900 Points
  • Beta Gaian 0
  • Beta Treasure Hunter 0
  • Beta Explorer 0
PostPosted: Fri Aug 07, 2009 12:46 am


mano kosmaruose, nuo kuriu pabundu, buna mazi zmones, kurie vos ne klykia kaip kokios harpijos. jie daznai issoka priesais mane arba pamatau atbegancius. uzknisa tai
PostPosted: Fri Aug 07, 2009 2:03 am


va sia nakti vel sapnavau kad rugsejo 1-a stressed

kas cia dabar yra? scream

benassi-x


Yachi_Kawaii

PostPosted: Fri Aug 07, 2009 6:05 am


sia nakti as sapnavau apie gaia - -"
tai buvo komsras nes atejo mano sese, isibrove i mano akounta ir pasiieme (kazkaip) mano visus gold.
atrodo per daug prisizaidziau, tapau maniake - -"
PostPosted: Fri Aug 07, 2009 6:48 am


Dažniausiai sapnuoju vieną sapną, jau 4 metus... Bet nelabai noriu šnekėti apie tai...

Ateknia


benassi-x

PostPosted: Sat Aug 08, 2009 6:18 am


mano pats keisciausias sapnas buvo kai as buvau 7 metu.sapnavau kad esu inspektorius gadzetas xd tik kad buvau ir mechanikas ir detektyvas vienu metu xd xd xd

o sapno pabaiga keisciausia-isejau is savo dirbtuves i lauka nakti,ir girdziu is dangaus dievo balsa,liepianti keltis xd xd xd
PostPosted: Sat Aug 08, 2009 6:23 am


kazkada senai buvau susapnaves sapna (db as jo neatsimenu) ir internete issiverciau ka jis reiskia: gerai gyvensiu, santuoka bus laiminga, mirsiu ziauria mirtimi xd xd

blizzard9199
Crew


9_XoXo_6

PostPosted: Sat Aug 08, 2009 6:56 am


As tai pastaruoju metu sapnuoju miska,varnas,vora ir tt...keista visi reikske ta pati xDDD

xd xd
Reply
Šiukslynas

Goto Page: 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//