|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 10:24 am
Sveiki gajos zmones,turbut kiekvienas sapnuoja sapnus,bei kosmarus.Noreciau kad papasakotumet ka sapnavot ir ar issipilde. Dazniausei dauguma sapnuoja ydomius sapnus,kartais nepaaiskinamus. Manau tai puiki tema pasikalbeti tai kas nepaaiskinama.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 10:39 am
Tai vat turbut parasysiu as pirmoji.
Mano pats keisciauses sapnas buvo susijes su mokykla.Dar pries Rugsejo-1 susapnavau kad klaidziojiu mokyklos koridoreis,o mane seka lokys.Tik staiga as perlipu per langa ir atsiduriu ant stogo,bet lokys vis seka.Prie mokyklos atsiranda upe o prie kranto laivas.As lipu i ta laiva ir plaukiu.Pasiziuriu atgal tas lokis nebeseka manes,bet stovi krante ir riaumoja.
Tikrai keistas sapnas.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 10:47 am
nu as tai lb retai sapnuoju darzniausia per pilnaty ir jie buna teisingi ir issipildo
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 11:02 am
Mano sapnai dazniausei turi tesini,du ar tris kartus.Ypac sapnuoju kai pilnatis =]
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 11:11 am
praeita nakti sapnavau kad jau rugsejo 1-a crying
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 11:16 am
Tai kaip kosmaras.As buvau susapnavus tik viena kosmara o po to nesapnavau. =]
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 11:52 am
Kosmarai jega!! biggrin Isskyrus tie kurie yra susyje su mokykla stare tie yra tiesiog blogi sapnai xp
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 06, 2009 10:08 pm
Man pasiseke kad ju nesapnuoju xp
o seip ar issipildo tie sapnai? rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 07, 2009 12:46 am
mano kosmaruose, nuo kuriu pabundu, buna mazi zmones, kurie vos ne klykia kaip kokios harpijos. jie daznai issoka priesais mane arba pamatau atbegancius. uzknisa tai
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 07, 2009 2:03 am
va sia nakti vel sapnavau kad rugsejo 1-a stressed
kas cia dabar yra? scream
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 07, 2009 6:05 am
sia nakti as sapnavau apie gaia - -" tai buvo komsras nes atejo mano sese, isibrove i mano akounta ir pasiieme (kazkaip) mano visus gold. atrodo per daug prisizaidziau, tapau maniake - -"
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 07, 2009 6:48 am
Dažniausiai sapnuoju vieną sapną, jau 4 metus... Bet nelabai noriu šnekėti apie tai...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 08, 2009 6:18 am
mano pats keisciausias sapnas buvo kai as buvau 7 metu.sapnavau kad esu inspektorius gadzetas xd tik kad buvau ir mechanikas ir detektyvas vienu metu xd xd xd
o sapno pabaiga keisciausia-isejau is savo dirbtuves i lauka nakti,ir girdziu is dangaus dievo balsa,liepianti keltis xd xd xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 08, 2009 6:23 am
kazkada senai buvau susapnaves sapna (db as jo neatsimenu) ir internete issiverciau ka jis reiskia: gerai gyvensiu, santuoka bus laiminga, mirsiu ziauria mirtimi xd xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Aug 08, 2009 6:56 am
As tai pastaruoju metu sapnuoju miska,varnas,vora ir tt...keista visi reikske ta pati xDDD
xd xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|