|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:35 am
Cia visi raso kurie nori NORMALIAI pabendraut! exclaim smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:37 am
as turiu katina kurio kailis baltas....jo vardas sniegius ir jis mano namu teroristas.... p.s. as ne idijotas
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:40 am
Yra daug budu uzsidirbti. Pvz.:zaist, pardavineti daigtuts,postinti,balsuoti,surfinti ir hakinti kitus memmberius razz
bump
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:42 am
exclaim .... rolleyes ........... whee ............. wahmbulance .......... rofl ............... redface crying
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:44 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:45 am
kaip reikia hackinti kitus memberius? plz parasyk nes su zaidimais man nelb, daiktu nebeturiu o kaip gauti tai nzn, postinti tai postinu cia 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:46 am
beto turi labai kieta avi....nepyk jei atrodau kaip nevykelis is to ka rasau....tesiog gaia zais pradejau pries pora dienu
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:51 am
del hakinimo buvo jokas sweatdrop lol as daznaiusiai postinu guilduose arba balsuoju arenose
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:52 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:53 am
hm, aciu whee tavo irgi visai neblogas avi jei pradejai tik pries pora dienu. smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:54 am
panasiai kaip ir posta kai dedi. pirma karta 40 artai 20 o paskuj random
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:56 am
o siaip pats pabandyk ir suzinosi 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 10:57 am
aciu................ tu naruto ziuri intike ar per tv?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 11:08 am
klausiu nes ir man patinka naruto tik kad niekaip nerandu kaip paziuret ji....youtubei kazkokias nesamones meta o per tv tai taspat per ta pati....
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 10, 2008 11:57 am
joa, ziuriu. visas dalis kurias kolkas isleido maciau. Per tv neziuriu nes rusiskai nemoku sweatdrop tai siunciuosi is intiko. PM man savo emaila
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|