Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Šiukslynas
visiems kurie cia dar gyvi ir nori usidirbt rasydami belenka Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 41 42 43 44 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

catmanTB

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:35 am


Cia visi raso kurie nori NORMALIAI pabendraut! exclaim smile
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:37 am


as turiu katina kurio kailis baltas....jo vardas sniegius ir jis mano namu teroristas.... p.s. as ne idijotas

catmanTB


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:40 am


Yra daug budu uzsidirbti. Pvz.:zaist, pardavineti daigtuts,postinti,balsuoti,surfinti ir hakinti kitus memmberius razz

bump
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:42 am


exclaim .... rolleyes ........... whee ............. wahmbulance .......... rofl ............... redface crying

catmanTB


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:44 am


sweatdrop ....
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:45 am


kaip reikia hackinti kitus memberius? plz parasyk nes su zaidimais man nelb, daiktu nebeturiu o kaip gauti tai nzn, postinti tai postinu cia 3nodding

catmanTB


catmanTB

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:46 am


beto turi labai kieta avi....nepyk jei atrodau kaip nevykelis is to ka rasau....tesiog gaia zais pradejau pries pora dienu
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:51 am


del hakinimo buvo jokas sweatdrop lol as daznaiusiai postinu guilduose arba balsuoju arenose

blizzard9199
Crew


catmanTB

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:52 am


daug duoda uz balsavima?
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:53 am


hm, aciu whee tavo irgi visai neblogas avi jei pradejai tik pries pora dienu. smile

blizzard9199
Crew


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:54 am


panasiai kaip ir posta kai dedi. pirma karta 40 artai 20 o paskuj random
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:56 am


o siaip pats pabandyk ir suzinosi 3nodding

blizzard9199
Crew


catmanTB

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 10:57 am


aciu................ tu naruto ziuri intike ar per tv?
PostPosted: Thu Jul 10, 2008 11:08 am


klausiu nes ir man patinka naruto tik kad niekaip nerandu kaip paziuret ji....youtubei kazkokias nesamones meta o per tv tai taspat per ta pati....

catmanTB


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Jul 10, 2008 11:57 am


joa, ziuriu. visas dalis kurias kolkas isleido maciau. Per tv neziuriu nes rusiskai nemoku sweatdrop tai siunciuosi is intiko. PM man savo emaila
Reply
Šiukslynas

Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 41 42 43 44 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//