|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Mar 24, 2008 1:24 pm
Spėju, kad jūs turit daug šiukšlių. gal neturit kur jų dėti? wink
kadangi rengiam jau įvairius konkursus, reikia vis prizinių fondų. man kilo štai tokia mintis.. idea visus popierius, gėles, vabalus, gal net dažus paaukit "šiukšlių fondui". o vieno iš konkursų prizas bus surinktos visos šiukšlės, kurių didelis kiekis jau turi vertę.
aš pats jau nemažai jų turiu. laukiu jūsų aukų smile siųskit man trade
*tik neduokit itemų, kuriuos galima parduot ir nesvarbu, kad jų verte būtų tik 25g smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Apr 13, 2008 8:26 am
seip butu neblogai tau sukurti antra acc i kuri viska sukisti.tai butu lyg kos seifas. del klaidu nesijuokite rasiau vienoje rankoje sakute laikydamas kitoje peili. rofl labai sunku ant nsmailo pasapausti rofl
|
 |
 |
|
|
|
Ferdinand Lanchot Vice Captain
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:06 am
idomi ideja..... o kam skirti tie vabalai? kokiom misijom?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:33 am
catmanTB idomi ideja..... o kam skirti tie vabalai? kokiom misijom? 50 vienodos rusies vabalu=1 ink buteliukas
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:35 am
o ka su tais dazais veikt?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:43 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:46 am
kaip tau ant rankos? o reike moketi kad padarytu tatoo tau? ten i koki sopa reik eit kad tau padarytu?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:51 am
priklauso kokio dydzio tatairuote. gali reikaluati pvz .: 3 black ink + 50gold
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 3:54 am
oh.... bet cia kazkokiam shope ane?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 4:08 am
jop, kai nueini i paprasta shopa, po desine puse yra kiti shopai
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 4:28 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Jul 11, 2008 4:37 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jul 13, 2008 6:30 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Aug 29, 2008 11:18 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Sep 27, 2008 10:47 am
gal kam reikia jask's 2k7 ar kaip ten pilno seto neisivaizduoju iskur jy gavau bet tikrai nereikalingas
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|