|
|
|
|
|
|
|
Ferdinand Lanchot Vice Captain
|
Posted: Tue Mar 18, 2008 3:36 am
 Turiu tokį pasiūlymą.Manau,kad daugelis jūsų turite Skype,todėl siūlau visiems čia rašyti savo skype Nick'us, kad galėtume susirašinėti visiems priimtinu būdu. Mano pvz: Hikorin_Stormrage
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Mar 20, 2008 4:47 am
mrgreen mano blizzard9199
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 22, 2008 1:32 pm
mano tai gyliux1 KenTas* JUMP STYLE !!!!
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 26, 2008 11:54 pm
o mano dowiliukas666 tik prašau, nespaminkit xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 28, 2008 5:52 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 3:40 am
|
Gendalfinis-Yellow Flash-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Apr 04, 2008 2:49 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Apr 12, 2008 10:36 am
very_funyy_ (nu čia ne klaida, čia specialiai taip wink kalbu apie tą funyy x] )
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Apr 22, 2008 2:42 am
mopeylt Tik prieš rašant ar kviečiant į konaktus norėčiau žinoti kas būtent rašo, visus nepažįstamus blokuoju.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jun 15, 2008 1:58 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 24, 2008 12:03 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Aug 28, 2008 10:52 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 24, 2008 8:17 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Dec 29, 2008 1:01 pm
lil_kitty_xd butu miela jei pasisakytumet, kas esat. Nu kad is gajos ir savo gajos nick'a whee
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|