
-Kaip dauguma turbūt žinote apie "Gaia Conventions".
Tie suvažiavimai kur susirenka gaia nariai.
Kadangi pas mus taip nėra,kilo mintis:
Kodėl patiems nesusitarus susitikti,jug visi esame susirade Gaia draugu,kurie yra lietuviai ir butu visai smagu susitikti,
Tik mintis ir manau,kad ji įgyvendinama.
Tiesiog,kad kiekvienas pagal savo miesta.
