|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Feb 12, 2010 9:58 am
visa savo acc su visais daiktais turiu dar 1.8 mill ir visokiu dalyku inventory
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Feb 12, 2010 10:16 am
kaip suprast parduodi savo acc? O.O'
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Feb 12, 2010 12:10 pm
atiduodi ar parduodi? o.O jei parduodi tai uz ka? xD
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 2:51 am
Kaip tu parduodi savo acc? ;D Kiek ir kaip atsiskaityt?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 2:59 am
I want many money!!!! twisted twisted twisted Man gali kad ir truputi pinigelio duot... rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 3:24 am
Gal ir pirkciau, bet uz ka..? sweatdrop Kaip atsiskaityti..
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 4:15 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 7:41 am
Parduodi visa acc reiskia kad parduoda visus savo itemus. >.>
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Feb 15, 2010 4:46 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Feb 16, 2010 3:04 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Feb 18, 2010 7:14 am
mielai pirkčiau. tik... kaip? iš kokio tu miesto?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Feb 19, 2010 8:51 am
nu susitiktume ir duotum man pinigus as is vilniaus
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 20, 2010 11:44 am
ooo... kaip man žinot,kad neapgausi? reikia susitikt prie artimiausio neutralaus interneto(kokioj bibliotekoj ar kur) be to man vilnius toli kaip mėnulis, bet dėl tiek virtualių milijonų ką nors sugalvočiau xD argh... pirate
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 20, 2010 11:49 am
Nu bent jau aš tokius mainus įsivaizduoju taip: 1.tu įjungi savo accountą 2. aš pakeičiu password'ą ir e-mailą 3. tu patvirtini pakeitimus savo pass 4.patikrinu ar veikia 5. atiduodu litus 6. mirštu iš laimės.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Feb 28, 2010 6:07 am
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|