|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Oct 21, 2009 8:23 am
tiesiog noreciau paklausti kas turi facebook acc nes as neseniai prisijungiau ir noreciau surasti kuo daugiau draugu smile beje as Venckaitis Benas jei kas i draugus noresit isimest wink
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Oct 21, 2009 10:03 am
Aha aš turiu, Aistis Vitkauskas biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Oct 22, 2009 10:25 am
man per searcha ismete du aiscius vitkauskus ir nzn kuri pasirinkt xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Oct 24, 2009 10:41 am
Manau, kad čia ne vienas žmogus turi Facebooką. Jei norit, pridėkit ir mane. Aistė Pranskutė
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Oct 25, 2009 7:01 am
geras musu gimtadieniai ta pacia diena biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Oct 25, 2009 7:36 am
Žinai, mes dar ir tais pačiais metais gimę...
Edit: Hmmz, rodos, kad ne. Tsk tsk tsk, vaikyti, negražu Veidaknygę apgaudinėt...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Oct 27, 2009 10:46 am
tai kad cia as gaia per klaida apgavau,o ne facebooka xd dabar jau istaisiau dar mano gaios profili per klaida sausio 3 pazymeta,nzn kaip pakejst xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Oct 27, 2009 12:57 pm
Aišku... Gali netaisyti, tiesiog nustatyk, kad rodytų tik gimimo mėnesį ir dieną, juk veiksmų Gaia sistemoje tavo amžius neįtakoja.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ferdinand Lanchot Vice Captain
|
Posted: Thu Oct 29, 2009 2:06 pm
Arūnas Smalskys jei kam prireiks...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Nov 08, 2009 2:43 am
Turiu irgi rolleyes Laima Labanauskaitė
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 09, 2009 11:18 am
Adomas Romanovas smile man mafijoje reikia zmoniu, tai tuoj jus pakviesiu biggrin www.facebook.com/adomas.romanovasgeriau dekit nuorodas, nes daznai buna keletas vienotu accountu smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Dec 13, 2009 11:09 am
dar vienas dalykas smile kviesdami i draugus prisistaykit kas esat smile turbut vienos merginos is silutes ar tai silales ir nepriiemiau, nes nezinojau, kas ji, o turbut buvo is gajos smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Dec 28, 2009 8:35 am
benassi-x man per searcha ismete du aiscius vitkauskus ir nzn kuri pasirinkt xd Vienas yra keturiolikos metų berniukas, o kitas Lietuvos jojikas. biggrin Ir kas žaidžia Mafia Wars per facebook, pakvieskit mane ir parašykit žinutę smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Feb 13, 2010 3:28 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Apr 18, 2010 4:36 am
|
|
|
|
|
|
 |
|
|