|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jul 05, 2009 3:06 am
Sveiki! Norečiau pasiklausti jūsų nuomenes šia tema: *Ar reikia lietuviškų mangų? *Kaip manote, ar verta angliškas mangas versti į lietuvių kalbą?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 23, 2009 11:17 am
i abu klausimus atsakymai
ne ir ne.jau plius tokie yra ir jie visiskas sudas.pagal anime kuria lietuviai.
visiskas sudas XP.geriausiai angliska manga.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jul 23, 2009 3:01 pm
jap , pritariu jam 3nodding
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Jul 25, 2009 1:58 am
Sutinku, kad lietuviu kuriamu mangu nepalyginsi su angliskomis/japoniskomis, bet ar verta tas 'geras' mangas (kad ir kokia kalba jos bebutu) isversti i lietuviu?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Jul 25, 2009 4:46 am
Nesu didelis manga megejas. Isvis as ju net neskaitau sweatdrop Butu verta jeigu butu zmoniu kurie noretu skaityti manga, bet nemoka anglu kalbos. Bet tai nesamone smile Juk visi moka anglu kalba... gal. confused
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Jul 25, 2009 5:20 am
Patikek, YRA zmoniu kurie nemoka eng xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jul 26, 2009 3:06 am
Tai kam tos mokyklos jei zmones nemoka anglu kalbos rofl rofl rofl
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jul 26, 2009 3:40 am
Nu cia jau nuo zmoniu priklauso rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jul 29, 2009 8:52 am
kaikurie moka anglu kai kurie rusu....be to anglu dauguma ismoksta is tv ir interneto.todel as pilnai pritariu kad jos butu verciamos,jei nepatinka lietuviskas vertimas gali skaityt internete sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 5:03 am
Man tai ir japoniskos tinka kadangi japonu moku,o seip isverstas i lietuviu kalba mangas skaitau tik todel kad ismokciau lietuviskai kalbeti ^ _ ^
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 6:39 am
kinamaika-yuudeta Man tai ir japoniskos tinka kadangi japonu moku,o seip isverstas i lietuviu kalba mangas skaitau tik todel kad ismokciau lietuviskai kalbeti ^ _ ^ exclaim exclaim exclaim Bet jei ta manga skaitei in JP or ENG tai LT nebeskaityk, LT visiskai nemoka versti, tai tik labiau suigadinsi savo LT kalba exclaim exclaim
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 6:43 am
Lietuviskai tai as tik rasyti moku xDDD o jei paklausytumet kaip kalbu tai nieko nesuprastumet sweatdrop beje niekada neskaitau tu paciu mangu ^^
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 6:51 am
O Tu cia gal tik vasara atostogauji ar gyveni normaliai cia?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 7:37 am
Seip ta tikrai tas vertimas i LT Tai nesamone >.> karta perskaitai ir daugiau nesinori skaityti tiesiog pasidedi i lentyna ir graziai atrodo kai ju daug ^^
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Aug 30, 2009 10:07 am
blizzard9199 O Tu cia gal tik vasara atostogauji ar gyveni normaliai cia? Gyvenu ^^ ir jau cia kokiu 5 metus gyvenam bet vis negaliu apsiprast xDD
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|