|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Mar 25, 2008 1:30 pm
Pakeiciau topic nes kazkodel ne ta nuotaika o pinigus visiems grazinsiu ... rolleyes tik atsiuskit tuscia trade...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Mar 26, 2008 6:36 am
pagaliau!!! pirate mrgreen razz biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Mar 28, 2008 6:32 am
,,TAij KAip MAn ^ia pIE6iny DAbAr yd4ti??xDDD sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 29, 2008 10:24 am
,,žInau kAd esu AtsilikUSi,,BEt Kad TAs 1k???xDDD question
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 29, 2008 11:45 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Mar 29, 2008 12:52 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 12:29 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 12:41 am
o ko bijot? smile netbent 1k gaila smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 1:39 am
as tai jau nupiesiau savo 3nodding tik tingiu nufotkint ir idet rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 2:00 am
na ne visai bijau, na, nezinau kaip pasakyt biggrin D visdelto dalyvausiu, jau nupiesiau, dabar baterijas nuo fotiko kraunu sweatdrop
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 2:49 am
as jau nusiunciau bet ko tai devidaz neideda...
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 5:17 am
,,Aš iRgi NUsiunčIAu BEt NEžiNAu Ar GAvo iR 1000 golDų nEnusiUnČiau Da,,xDD
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 8:38 am
As buvau labai uzsiemes , o gerda i photobucket gali deti tik is ten kopijuotis nuo kitu negali ! ! ! !
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Mar 30, 2008 8:43 am
Sachi G as jau nusiunciau bet ko tai devidaz neideda... Beto parasyta 1k o ne 500g eek xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|