Welcome to Gaia! ::

Lithuanians Guild (Lietuva)

Back to Guilds

gildija vienijanti Lietuvius Gajoje (spauskit mygtuką "JOIN Guild") 

Tags: Lietuva, Lithuania, Vilnius, Europa, marijos žemė 

Reply Konkursai (užeik)
Diskutuokime apie konkursus Goto Page: 1 2 3 4 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

sangrija
Vice Captain

PostPosted: Sat Mar 01, 2008 12:14 pm


sveiki visi, naujame subforume "konkursai". perkelkime čia savo diskusijas apie pageidaujamų konkursų temas, prizus ir visa kita wink
PostPosted: Sun Mar 02, 2008 3:54 am


Nu, kolkas diskusijos dar neprasidejo. Jeigu jau profilio konkursai butu, tai reiks balsuot kokioj nors temoj poll budu? Ir uz ka reiks balsuoti? Ar profilio grozi, ar meniskuma, ar pastangas? As tai nelabai zinau kaip reik profili tobulinti... smile

Magenteolis


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 5:49 am


dėl profilio, tai manau geriausia vertinti už orginalumą. dar gali būti teminio profilio kūrimas smile balsavimas būtų arba viešas, arba poll būdu, bet negalima balsuoti už save xd
PostPosted: Sun Mar 02, 2008 10:07 am


A savo nuomone isreiskiau ten kur anksciau kalbejome apie konkursa whee tai kas sutinka su tuo ka as pasiuliau? xd

MigliuZy_LT


Magenteolis

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 10:09 am


Gal galetum savo pasiulima pakartot. Pvz gal yra zmoniu kurie neskaite tos temos kur diskutavom apie konkursa sweatdrop
PostPosted: Sun Mar 02, 2008 11:36 pm


as tai labiausiai palaikau per tektek daryti avi, nes su profliu as dirbti ir nelabai moku...

Electro patch

Fairy


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Mon Mar 03, 2008 4:04 am


nepamirškite, kad patys galite organizuoti konkursus smile
PostPosted: Mon Mar 03, 2008 7:14 am


Hellcream
Gal galetum savo pasiulima pakartot. Pvz gal yra zmoniu kurie neskaite tos temos kur diskutavom apie konkursa sweatdrop


Tai va as pagalvojau.Ir sakau kad konkursas uzduotys gali buti tokios:
1.Graziausia avi.
2.Graziausia per www.tektek.org sukurta avi.
3.Graziausias profilis.
4.Aktyviausias gildijos zmogus.
5.Geriausias sukurtas kambarys.

Ir pagalvojau apie pinigus istikruju kad nebutu per daug ir per mazai manau gera suma butu 500 nes zmoniu norinciu dalyvauti manau butu daug tai ir prizai blogi nebutu.


Kuo greiciau viska susitarsim tu greiciau konkursas prasides.As tai jo labai laukiu.

MigliuZy_LT


Egliuse

PostPosted: Tue Mar 04, 2008 8:10 am


Aha as ir gal pirmiausia noreciau graziausio ir pigiausio avi konkurso whee Nes tikrai su profiliu dirbt nemoku xp
PostPosted: Tue Mar 04, 2008 10:44 am


Tai pirmiausia bus graziausia avi? kas uz?

MigliuZy_LT


blizzard9199
Crew

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 7:40 am


as tai noreciau piesinio konkurso sweatdrop
3nodding
PostPosted: Thu Mar 06, 2008 1:02 am


bizard,

Nusimato toks konkursas kur reikes guildijai titulini puslapi kurti galesi pasireksti domokun

Electro patch

Fairy


blizzard9199
Crew

PostPosted: Thu Mar 06, 2008 5:52 am


crying ok.....
PostPosted: Thu Mar 06, 2008 11:26 am


MigliuZy_LT
Tai pirmiausia bus graziausia avi? kas uz?
As uz... Gerai kad senu daiktu nepardaviau kuriuos gal noreciau panaudoti tokiam konkursui smile

Magenteolis


sangrija
Vice Captain

PostPosted: Fri Mar 07, 2008 5:22 am


Hellcream
MigliuZy_LT
Tai pirmiausia bus graziausia avi? kas uz?
As uz... Gerai kad senu daiktu nepardaviau kuriuos gal noreciau panaudoti tokiam konkursui smile

avi reikėtų kurti per tektek smile
Reply
Konkursai (užeik)

Goto Page: 1 2 3 4 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum
//
//

// //

Have an account? Login Now!

//
//