Hellcream
Gal galetum savo pasiulima pakartot. Pvz gal yra zmoniu kurie neskaite tos temos kur diskutavom apie konkursa
sweatdrop Tai va as pagalvojau.Ir sakau kad konkursas uzduotys gali buti tokios:
1.Graziausia avi.
2.Graziausia per www.tektek.org sukurta avi.
3.Graziausias profilis.
4.Aktyviausias gildijos zmogus.
5.Geriausias sukurtas kambarys.
Ir pagalvojau apie pinigus istikruju kad nebutu per daug ir per mazai manau gera suma butu 500 nes zmoniu norinciu dalyvauti manau butu daug tai ir prizai blogi nebutu.
Kuo greiciau viska susitarsim tu greiciau konkursas prasides.As tai jo labai laukiu.