|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 18, 2011 1:28 pm
wildgica Köszönöm! redface Hát, lehet, hogy szüleidet is sikerülne leszoktatni, csak valami más jutalommal, ami hozzájuk jobban passzol. Bár... az ember maga kell, hogy elhatározza, hogy abbahagyja a dohányzást, külső hatásra nemigen szokták letenni a cigit sajnos. Na igen... biggrin A szüleim nem kutyák, hogy jutifalattal idomítsam őket. Maguktól viszont soha nem vennék rá magukat.... sweatdrop Én már azt is haladásnak érzékelem, hogy sikerült a rántott húst-rántotthússal családba bevinni a saláta, mint étel fogalmát. whee Hogy ON is legyek: Emlékszem anno a számlanyitásnál engem is próbáltak meggyőzni, hogy a dombornyomott kártya milyen klafa, lehet vele neten is vásárolni, meg minden. Hát én rákérdeztem, hogy mennyibe kerül, mondták, hogy 3x-be kerül (x a nem dombornyomott kártya éves díját jelöli), mondtam nekik rögtön, hogy nothanxbai... Meg én vagyok annyira kis hülye, hogy vásárlás előtt szeretem összetapizni azt, amit veszek. emotion_kirakira
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 18, 2011 1:38 pm
Molylepke wildgica Köszönöm! redface Hát, lehet, hogy szüleidet is sikerülne leszoktatni, csak valami más jutalommal, ami hozzájuk jobban passzol. Bár... az ember maga kell, hogy elhatározza, hogy abbahagyja a dohányzást, külső hatásra nemigen szokták letenni a cigit sajnos. Na igen... biggrin A szüleim nem kutyák, hogy jutifalattal idomítsam őket. Maguktól viszont soha nem vennék rá magukat.... sweatdrop Én már azt is haladásnak érzékelem, hogy sikerült a rántott húst-rántotthússal családba bevinni a saláta, mint étel fogalmát. whee Hogy ON is legyek: Emlékszem anno a számlanyitásnál engem is próbáltak meggyőzni, hogy a dombornyomott kártya milyen klafa, lehet vele neten is vásárolni, meg minden. Hát én rákérdeztem, hogy mennyibe kerül, mondták, hogy 3x-be kerül (x a nem dombornyomott kártya éves díját jelöli), mondtam nekik rögtön, hogy nothanxbai... Meg én vagyok annyira kis hülye, hogy vásárlás előtt szeretem összetapizni azt, amit veszek. emotion_kirakira oh, némileg hasonlítok szüleidre akkor, mert anno én is húst-hússal nyomattam... xp hmm, az én kártyám tök ingyenes, sőt, hát tulajdonképpen fizikailag nem is létezik (ennek ellenére dombornyomott kártyaként emlegették többen sweatdrop ). virtuális kártya virtuális számlával virtuális fizetésekhez. szép, virtuális világ... rofl
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 18, 2011 2:01 pm
wildgica hmm, az én kártyám tök ingyenes, sőt, hát tulajdonképpen fizikailag nem is létezik (ennek ellenére dombornyomott kártyaként emlegették többen sweatdrop ). virtuális kártya virtuális számlával virtuális fizetésekhez. szép, virtuális világ... rofl Virtuális számla? Ingyen? O_o Mesélj még. biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 18, 2011 2:16 pm
Molylepke wildgica hmm, az én kártyám tök ingyenes, sőt, hát tulajdonképpen fizikailag nem is létezik (ennek ellenére dombornyomott kártyaként emlegették többen sweatdrop ). virtuális kártya virtuális számlával virtuális fizetésekhez. szép, virtuális világ... rofl Virtuális számla? Ingyen? O_o Mesélj még. biggrin rofl Na, hamar utánanéztem az otp oldalán. Mivel van még 2 évem 28-ig, ezért a Jump Számlacsomagot használhatom, s ehhez kapcsolódik a Webkártya számla nevű szolgáltatásuk. Úgy emlékszem, sok dolog ingyenes, aminek meg díja van, az sem túl nagy összeg, szóval eléggé jó (kb. fél éve van nekem ez a Jump, előtte sima lakossági folyószámlám volt, na az tökre drága mulatság... sweatdrop ) Szóval, ha 18-28 közötti vagy, akkor te is választhatod ezt a konstrukciót. smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Fri Nov 18, 2011 2:21 pm
Telefonnal én is vásároltam már többször is ha fel volt töltve a kártyám. Úgyse hívtam senkit, és így legalább nem úszott el a pénz. Mostanában meg egyre többet szemezek az autocash lehetőségével. Ha lenne munkám azonnal belevágnék.
Egyébként a valódi Gaiás cuccokat is ezer örömmel vennék whee Némelyik annyira tetszik xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Nov 19, 2011 12:33 am
Gabessz Telefonnal én is vásároltam már többször is ha fel volt töltve a kártyám. Úgyse hívtam senkit, és így legalább nem úszott el a pénz. Mostanában meg egyre többet szemezek az autocash lehetőségével. Ha lenne munkám azonnal belevágnék. Egyébként a valódi Gaiás cuccokat is ezer örömmel vennék whee Némelyik annyira tetszik xd na, ennek kapcsán az imént kipróbáltam a mobiltelefonos vásárlást. bámulatosan egyszerű - bár mondjuk ha az ember lehúzásáról van szó, akkor igyekeznek mindenhol nagyon könnyen elérhetővé tenni biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Nov 19, 2011 1:02 am
Nekem is le kéne szoknom.... de nálam az autocash nem lenne jó motiváció... Meg sajnos a társaság nem enged leszokni, az összes barátom akikkel napi szinten találkozom bagós .___. Meg hát az egyetem..... rolleyes
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Nov 19, 2011 10:50 am
wildgica na, ennek kapcsán az imént kipróbáltam a mobiltelefonos vásárlást. bámulatosan egyszerű - bár mondjuk ha az ember lehúzásáról van szó, akkor igyekeznek mindenhol nagyon könnyen elérhetővé tenni biggrin ez általában így van xD de hát mit is várhatunk az ilyen hiénáktól biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sat Nov 19, 2011 11:07 am
wildgica rofl Na, hamar utánanéztem az otp oldalán. Mivel van még 2 évem 28-ig, ezért a Jump Számlacsomagot használhatom, s ehhez kapcsolódik a Webkártya számla nevű szolgáltatásuk. Úgy emlékszem, sok dolog ingyenes, aminek meg díja van, az sem túl nagy összeg, szóval eléggé jó (kb. fél éve van nekem ez a Jump, előtte sima lakossági folyószámlám volt, na az tökre drága mulatság... sweatdrop ) Szóval, ha 18-28 közötti vagy, akkor te is választhatod ezt a konstrukciót. smile Ó értem, köszi. biggrin Majd utánanézek a saját bankomnál is, hogy van-e ilyen - nem mintha használnám, de marha jól hangzik. 3nodding OTP-vel nem közösködök.... stare napsugar Nekem is le kéne szoknom.... de nálam az autocash nem lenne jó motiváció... Meg sajnos a társaság nem enged leszokni, az összes barátom akikkel napi szinten találkozom bagós .___. Meg hát az egyetem..... rolleyes Nekem keresztapám a legnagyobb arc ebben a témában. biggrin Kb. 8-10 évig volt láncdohányos ( napi 5-7 csomag...), és egyik nap úgy döntött, hogy lerakja a cigit. Csak úgy a semmiből. Azóta egy szálat se szívott el... xd
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 21, 2011 6:35 am
Ha már van egy ilyen cash-el foglalkozó topic, megkérdezném, hogy van valamiféle kiváltsága annak, aki rendszeresen ilyennel vásárol? Mert én úgy hallottam.... és szerintem igaz, mert pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 21, 2011 6:41 am
CryeneStrifeShiroi Ha már van egy ilyen cash-el foglalkozó topic, megkérdezném, hogy van valamiféle kiváltsága annak, aki rendszeresen ilyennel vásárol? Mert én úgy hallottam.... és szerintem igaz, mert pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben. Hát, annyi kiváltsága biztosan van, hogy dec. 31-ig 10%-kal olcsóbban vásárolhat a cash shopban... de szerintem jövőre is lesznek kedvezmények. (jaj, már csak kb. 1 hét és végre befizethetek autocash-re whee )
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 21, 2011 6:52 am
wildgica CryeneStrifeShiroi Ha már van egy ilyen cash-el foglalkozó topic, megkérdezném, hogy van valamiféle kiváltsága annak, aki rendszeresen ilyennel vásárol? Mert én úgy hallottam.... és szerintem igaz, mert pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben. Hát, annyi kiváltsága biztosan van, hogy dec. 31-ig 10%-kal olcsóbban vásárolhat a cash shopban... de szerintem jövőre is lesznek kedvezmények. (jaj, már csak kb. 1 hét és végre befizethetek autocash-re whee ) Kajak én is befizetem biggrin A cuccaim nagy részét cash-ből veszem. Én zsebpénz helyett gcash-t kapok hetente xD
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 21, 2011 6:56 am
CryeneStrifeShiroi wildgica CryeneStrifeShiroi Ha már van egy ilyen cash-el foglalkozó topic, megkérdezném, hogy van valamiféle kiváltsága annak, aki rendszeresen ilyennel vásárol? Mert én úgy hallottam.... és szerintem igaz, mert pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben. Hát, annyi kiváltsága biztosan van, hogy dec. 31-ig 10%-kal olcsóbban vásárolhat a cash shopban... de szerintem jövőre is lesznek kedvezmények. (jaj, már csak kb. 1 hét és végre befizethetek autocash-re whee ) Kajak én is befizetem biggrin A cuccaim nagy részét cash-ből veszem. Én zsebpénz helyett gcash-t kapok hetente xD Na, ha előbb elkezded, mint én, akkor számolj be itt a tapasztalataidról. Meg hát mindenképpen számolj be, na. xp
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Nov 21, 2011 9:05 am
CryeneStrifeShiroi pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben. Nem vagyok folyamatos vásárló, de nekem sincs limit eek nem lehet, hogy más alapján van a limit?
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Nov 22, 2011 2:06 am
Gabessz CryeneStrifeShiroi pl nekem nincs limit megszabva zOmg-on pénzgyűjtésben. Nem vagyok folyamatos vásárló, de nekem sincs limit eek nem lehet, hogy más alapján van a limit? Én vmi olyasmit olvastam, hogy ha elvileg 249 GC felett vásárolsz 1 boltban, akkor vannak ilyenek
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|