|
|
| Szeretnél ismerkedni? |
| Igen |
|
95% |
[ 61 ] |
| Nem |
|
4% |
[ 3 ] |
|
| Total Votes : 64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jun 08, 2008 11:43 am
softwarekiller Sok sikert hozzájuk! biggrin (Mindegyik tervedhez) Köszi! mrgreen
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Sun Jun 08, 2008 1:35 pm
bibortetu Bár a német és a japán is közel áll a szívemhez, de kétlem, hogy valaha képes lennék őket olyan szinten megtanulni, mint az angolt. A japán az klassz! Az egyik ismerősöm most fog vizsgázni belőle!! Én nagyon szurkolok neki!
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Jun 09, 2008 7:07 am
Akkor hát én is írnék egy kis szösszenetet magamról. 3nodding Alig egy hónap múlva leszek 17 éves, közgáz szakközépiskolába járok Kecskeméten (jelenleg nem, éppen szenvedek itthon az allergiámmal...), és a nyelvvizsgázás közepén vagyok. biggrin Mindenem a fotózás, de a fényképezőgépem éppen szervízben van. sad Nyáron szeretnék sokat dolgozni, szeretnék beruházni több informatikai cuccra, és a jövőre esedékes londoni utamat a suliban is szeretném kifizetni, hogy ne anyáékat terheljem. Kb. most ennyi jutott eszembe. 4laugh
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Jun 09, 2008 8:12 am
angelscrime Akkor hát én is írnék egy kis szösszenetet magamról. 3nodding Alig egy hónap múlva leszek 17 éves, közgáz szakközépiskolába járok Kecskeméten (jelenleg nem, éppen szenvedek itthon az allergiámmal...), és a nyelvvizsgázás közepén vagyok. biggrin Mindenem a fotózás, de a fényképezőgépem éppen szervízben van. sad Nyáron szeretnék sokat dolgozni, szeretnék beruházni több informatikai cuccra, és a jövőre esedékes londoni utamat a suliban is szeretném kifizetni, hogy ne anyáékat terheljem. Kb. most ennyi jutott eszembe. 4laugh Szép tervek. mrgreen Nekem anyum az aki allergiás, mindíg viszem neki a zsepit hogy ne a padlóra folyassa a taknyot confused 17? Hmm akkor alig egy hónap múlva fel is köszöntünk. (Én legalábbis meg jegyzem) Az angol úthoz annyit remélem sikerülni fog és sok tapasztalatott fogsz szerezni. (Majd írj nekünk az élményekről ide. akkár út közben is) Majd eszedbe jut késöbb más is. biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Jun 09, 2008 10:16 am
Medvelaszlo Szép tervek. mrgreen Nekem anyum az aki allergiás, mindíg viszem neki a zsepit hogy ne a padlóra folyassa a taknyot confused 17? Hmm akkor alig egy hónap múlva fel is köszöntünk. (Én legalábbis meg jegyzem) Az angol úthoz annyit remélem sikerülni fog és sok tapasztalatott fogsz szerezni. (Majd írj nekünk az élményekről ide. akkár út közben is) Majd eszedbe jut késöbb más is. biggrin Köszönöm. 4laugh Bár én nem várom a szülinapomat... Maradnék még 16 egy kicsit. biggrin A londoni út már idén meglett volna, csak az igazgató végül lefújta... Pedig úgy beleéltem magam... confused Az allergia pedig nagyon aljas dolog... Életemben nem voltam még ilyen beteg, ráadásul az írásbeli kellős közepén jött rám, és utána még osztálykirándulás volt... sweatdrop Úgyhogy jól kifogtam.
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Mon Jun 09, 2008 2:26 pm
Nyelvvizsga menni fog.. nekem is ment biggrin London szép hely.. bár csak pár órát láttam testközelből.. mit csinálsz kint, csak túra, vagy hosszabb ideig maradsz? 16 én is lennék még egy darabig... Szülinapi köszöntés (többek között) a borzdély topik a terefere subban biggrin wink
|
 |
 |
|
|
|
softwarekiller Vice Captain
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Tue Jun 10, 2008 8:35 am
Köszönöm. 4laugh Bár én nem várom a szülinapomat... Maradnék még 16 egy kicsit. biggrin A londoni út már idén meglett volna, csak az igazgató végül lefújta... Pedig úgy beleéltem magam... confused Az allergia pedig nagyon aljas dolog... Életemben nem voltam még ilyen beteg, ráadásul az írásbeli kellős közepén jött rám, és utána még osztálykirándulás volt... sweatdrop Úgyhogy jól kifogtam. Szívesen én nem lennék újra 16, mert akkor vesztetem el 2 kedves embert számomra. crying crying Amúgy nem szabad beleélned magadat mert csalódni fogsz. Nekem például egy tuti kirándulást hirdetnek meg. Minden évben elmentem eddig de idén azt mondták, hogy nem mehet az osztályom a nyári gyakorlat miatt. Nosza amikor ki hirdeték én voltam az első aki jelentkezett és nem gondoltam volna, de sikerült!! A tanár szólt pár jó szót értem és mivel csak én jelentkeztem elengedtek whee whee whee whee Allergiát meg csak látom érezni nem érzem, de a látványa is elég..... talk2hand
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 12:09 am
Szerencsére nekem sincs alergiám, de sejtem milyen lehet. xp Szurkolok érted. heart
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 5:47 am
Medvelaszlo Szívesen én nem lennék újra 16, mert akkor vesztetem el 2 kedves embert számomra. crying crying Amúgy nem szabad beleélned magadat mert csalódni fogsz. Nekem például egy tuti kirándulást hirdetnek meg. Minden évben elmentem eddig de idén azt mondták, hogy nem mehet az osztályom a nyári gyakorlat miatt. Nosza amikor ki hirdeték én voltam az első aki jelentkezett és nem gondoltam volna, de sikerült!! A tanár szólt pár jó szót értem és mivel csak én jelentkeztem elengedtek whee whee whee whee Allergiát meg csak látom érezni nem érzem, de a látványa is elég..... talk2hand Sajnálom ezt a szomorú élményt abból az időszakodból. confused Egyébként nekem sem azért volt jó ez a 16 éves kor, mert annyi minden jó történt velem, sőt... Egyszerűen még jó volt élvezni a "semmitevést", még nem kellett komolyan foglalkozni az érettségivel. De ezek után tényleg felköthetem a gatyámat, ugyanis elméleti gazdaságtanból szeretnék érettségizni, üzleti gazdaságtanból pedig OKTV-re menni, és az kemény meló lesz. Sajnos késő, mindenbe túlságosan beleélem magam. biggrin Van, ami nem jön össze, de ezt az utat annyi mindenki szeretné, hogy egyszerűen muszáj összejönnie. 4laugh bibortetu Szerencsére nekem sincs alergiám, de sejtem milyen lehet. xp Szurkolok érted. heart Köszönöm szépen, igazán rendes tőled! heart Mostmár gyógyulgatok, kibírom a várva-várt utolsó hetet már. whee
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 6:41 am
Nos ittis hello! bibor ajánlotta a topicot 3nodding Bemutatkoznék: Satirico vagyok 17 (sajnos crying ) éves Bp-i LÁNY xd Érdeklődési köreim: Gaia (4ever! whee ) meg úgy izé. eléggé otaku vagyok és őőő azt hiszem ezzel az 1ik érdeklődési körömet ki is merítettem, szeretek rajzolgatni itt szeretek fanfic-eket írni és őőő asszem ennyi, mer nemszeretek magamról beszélni biggrin Nyárra a terveim: munka-munka-munka... (8 óra munka 8 óra pihenés 8 óra szarak. izé szórakozás xd ) gyűjteni kell az egyetemre meg úgy miegymásra de azért meglátogatom majd a jó öreg magyar tengert is meg 1-2 helyet. Nyelvtanfolyamba is belekezdek hogy meglegyen nyár végére a nyelvvizsgám (angol) aztán jövőre japán (!) próba cseresznye alapon wink asszem ennyi smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 8:40 am
angelscrime Medvelaszlo Szívesen én nem lennék újra 16, mert akkor vesztetem el 2 kedves embert számomra. crying crying Amúgy nem szabad beleélned magadat mert csalódni fogsz. Nekem például egy tuti kirándulást hirdetnek meg. Minden évben elmentem eddig de idén azt mondták, hogy nem mehet az osztályom a nyári gyakorlat miatt. Nosza amikor ki hirdeték én voltam az első aki jelentkezett és nem gondoltam volna, de sikerült!! A tanár szólt pár jó szót értem és mivel csak én jelentkeztem elengedtek whee whee whee whee Allergiát meg csak látom érezni nem érzem, de a látványa is elég..... talk2hand Sajnálom ezt a szomorú élményt abból az időszakodból. confused Egyébként nekem sem azért volt jó ez a 16 éves kor, mert annyi minden jó történt velem, sőt... Egyszerűen még jó volt élvezni a "semmitevést", még nem kellett komolyan foglalkozni az érettségivel. De ezek után tényleg felköthetem a gatyámat, ugyanis elméleti gazdaságtanból szeretnék érettségizni, üzleti gazdaságtanból pedig OKTV-re menni, és az kemény meló lesz. Sajnos késő, mindenbe túlságosan beleélem magam. biggrin Van, ami nem jön össze, de ezt az utat annyi mindenki szeretné, hogy egyszerűen muszáj összejönnie. 4laugh bibortetu Szerencsére nekem sincs alergiám, de sejtem milyen lehet. xp Szurkolok érted. heart Köszönöm szépen, igazán rendes tőled! heart Mostmár gyógyulgatok, kibírom a várva-várt utolsó hetet már. whee Az igen! Sok sikert a vizsgákhoz! wink
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 8:47 am
Satirico Nos ittis hello! bibor ajánlotta a topicot 3nodding Bemutatkoznék: Satirico vagyok 17 (sajnos crying ) éves Bp-i LÁNY xd Érdeklődési köreim: Gaia (4ever! whee ) meg úgy izé. eléggé otaku vagyok és őőő azt hiszem ezzel az 1ik érdeklődési körömet ki is merítettem, szeretek rajzolgatni itt szeretek fanfic-eket írni és őőő asszem ennyi, mer nemszeretek magamról beszélni biggrin Nyárra a terveim: munka-munka-munka... (8 óra munka 8 óra pihenés 8 óra szarak. izé szórakozás xd ) gyűjteni kell az egyetemre meg úgy miegymásra de azért meglátogatom majd a jó öreg magyar tengert is meg 1-2 helyet. Nyelvtanfolyamba is belekezdek hogy meglegyen nyár végére a nyelvvizsgám (angol) aztán jövőre japán (!) próba cseresznye alapon wink asszem ennyi smile Üdv itt! Lány? pedig a karakteredből inkább fiúnak tűnsz. eek Csak a gaia? Szép ezzel én is így állok, csak van pár pluszban nekem. 3nodding Amúgy a rajzok nagyon szépek!!! surprised De amúgy úgy látam, hogy a Ragnarok-ot is szereted. cool Az egyetemek nehezek...... le a kalappal aki oda jelentkezik és sikerül neki! Ha kell tudok ajálani valakit aki tud japánul és szerintem szívesen segítene a felkészülésben ( idén vizsgázik belőle és nem japán a származása ) csak hogy biztosra menj. wink
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
softwarekiller Vice Captain
|
Posted: Wed Jun 11, 2008 1:27 pm
Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes >Satirico/a biggrin - sok sikert az angolhoz (meg persze a japánhoz is.. xd ) Fanficet hol lehet olvasni? Én csak paródiákat írok néha, érdekelne, mások miket írnak biggrin
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jun 12, 2008 3:07 am
umm Cyaasztok énkeh Pinky vok és sikerült elérnem 12. éwem redface mrgreen mrgreen neckhtek jól sikerült a bizi? már akinek még van isesmi rofl
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Posted: Thu Jun 12, 2008 5:29 am
softwarekiller Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes >Satirico/a biggrin - sok sikert az angolhoz (meg persze a japánhoz is.. xd ) Fanficet hol lehet olvasni? Én csak paródiákat írok néha, érdekelne, mások miket írnak biggrin Thx biggrin Pinky-nek meg: nekem elég gáz lett a bizim anyum azt mondta hogy csak 1db 3masom lehet ehhez képest lesz sztem 3 db xd élve megnyúznak majd érte az biztos biggrin Macinak meg: a japán még nagyon talonban van mert anyu jövőre jogsit akar nekem biggrin (de olyan kedves már nem lesz hogy az autót is biztosítja hozzá xd )- A ragnát meg régen szerettem de 4-5évig voltam kocka és elég volt, mamár csak azér játszom esetleg fun szerveren hogy utána lerajzolhassam a karit a cool cuccokban rolleyes (kicsit elegem lett a társaságból :F )- Amúgy te játszottál valahol? smile
|
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|